Bugun...
VALİ GÜNAYDIN’DAN 112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİ İLE GAMER’E ZİYARET
Tarih: 14-06-2019 10:24:00 Güncelleme: 14-06-2019 10:55:00 + -VALİ GÜNAYDIN’DAN 112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİ İLE GAMER’E ZİYARET

   Vali Şehmus Günaydın, kamu kurum ve kuruluşları ziyaretleri kapsamında 112 Acil Çağrı Merkezi ve Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi (GAMER) hizmet binasını ziyaret etti.
   Vali Günaydın, 112 Acil Çağrı Merkezi ile Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi (GAMER) hizmet binasında incelemelerde bulunarak, yetkililerden çalışmaların son durumu hakkında bilgiler aldı.
   Acil Çağrı Merkezi ile GAMER’in 24 saat esasına göre çalıştığını ifade eden Vali Günaydın “Valiliğimizce il genelinde hizmet veren tüm kurumlarımız Acil Çağrıları çağrı merkezinde acil yardım hizmeti sunan kurumlara yönlendirerek kurumlar arasında işbirliğini ve koordinasyonun daha hızlı ve etkin sağlayacaklar. Güvenli ülke güvenli toplum için etkin koordinasyon vizyonu ile hareket eden Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezimiz (GAMER) de acil durumlarda güvenlik hizmetlerinin etkin biçimde yürütülmesini amaçlıyor” diye konuştu.
   112 Acil Ağrı Merkezinde “Güvercin Sıkışması” ihbarında bulunan bir vatandaşla konuşan Vali Günaydın, konu ile ilgili aynı binada hizmet veren itfaiye ekiplerine güvercinin kurtarılması yönünde talimat verdi.
   Haber MerkeziHABER VİDEOSU

Bu haber 216 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR