Bugun...
TİCARET ODASI YÖNETİMİ ESKİ BAKAN YILDIZ BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI
Tarih: 07-06-2018 10:40:00 + -TİCARET ODASI YÖNETİMİ ESKİ BAKAN YILDIZ BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI

Ticaret Odası Yönetimi toplandı ama başkanlığı KTO Başkanı Ömer Gülsoy değil AKP milletvekili ve milletvekili adayı Taner Yıldız yaptı. Yıldız, yönetimde alınacak kararların odanın ve üyelerin menfaatine olacağına inandığını belirterek; “Kayseri Ticaret Odası üyelerinin işini kolaylaştırmak, aynı zamanda kaliteyi arttırarak hizmeti en üst seviyeye çıkarmak sizlerin elinde” dedi.
   Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy umre ziyaretine gidince oda yönetimi Başkanvekili Hasan Köksal başkanlığında toplandı. Bu sırada oda ziyaretine gelen AKP Kayseri milletvekili ve milletvekili adayı Taner Yıldız başkanlık koltuğuna oturarak toplantıya başkanlık etti.
   Yıldız, yönetimde alınacak kararların odanın ve üyelerin menfaatine olacağına inandığını belirterek; “Kayseri Ticaret Odası üyelerinin işini kolaylaştırmak, aynı zamanda kaliteyi arttırarak hizmeti en üst seviyeye çıkarmak sizlerin elinde. Zorlu süreç sonunda Ömer Gülsoy başkanlığında geldiğiniz yönetimin hakkını vereceğinize olan güvenimiz tam” şeklinde konuştu.
   Başkanvekili Hasan Köksal’ın ise Enerji Bakanı iken Taner Yıldız’ın finansmanı olduğu dikkatlerden kaçmadı.
   AKP milletvekili ve milletvekili adayı Taner Yıldız’ın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Toplantısına başkanlık etmesi tepkilere neden oldu.
  Haber Merkezi
Bu haber 715 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR