Bugun...
TİCARET ODASI ÜCRETSİZ DIŞ TİCARET EĞİTİMİ VERECEK
Tarih: 01-02-2018 10:12:00 + -TİCARET ODASI ÜCRETSİZ DIŞ TİCARET EĞİTİMİ VERECEK

    Ticaret Odası ve Erciyes Teknopark Avrupa İşletmeler Ağı işbirliğinde, Ücretsiz Dış Ticaret Eğitimi gerçekleştirilecek.
   Eğitim programına ilişkin açıklamada bulunan ve KTO üyelerine seslenen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, KOBİ’lere yönelik düzenlenen Dış Ticaret Eğitimi için katılım çağrısında bulundu.
   KTO üyelerinin dış ticaret işlemlerini daha hızlı, etkin ve başarılı şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olmak amacıyla eğitim programını düzenlediklerini vurgulayan Başkan Hiçyılmaz, “Firmalarımızın ihtiyacına yönelik olarak dış ticaret elemanlarının iş dünyasına kazandırılması öncelikli hedefimizdir. Bu nedenle KOBİ’lere yönelik olarak; ihracata yönelik ürün ve müşteri profili tespiti yapılabilmesi, hedef pazar bulunmasında destek sağlanması ve uluslararası pazarlara girilebilmesi için dış ticaret eğitimimizi gerçekleştireceğiz” dedi.
   Eğitim programının 20-21-22 Şubat 2018 tarihleri arasında Kayseri Ticaret Odası Eğitim Salonunda gerçekleştirileceğini ve eğitime katılımın ücretsiz olduğunu belirten Hiçyılmaz, “Toplam 20 saat olarak planladığımız eğitim programımızda Dış Ticaret Eğitmeni Hakan Akın tarafından bilgi aktarımı sağlanacaktır. Son başvuru tarihi 5 Şubat 2018 olan eğitim için başvurular online olarak, www.kayserito.org.tr web adresimizden yapılabilmektedir. Katılımcı sayısı sınırlı olup, söz konusu başvurular mülakat komisyonu tarafından değerlendirilecektir. KOBİ’lere yönelik düzenlediğimiz bu eğitim programına üyelerimizi davet ediyorum. Bu önemli fırsatı kaçırmasınlar” diye konuştu.
   Haber Merkezi
Bu haber 581 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR