Bugun...
TİCARET ODASI BAŞKAN ADAYI ÖMER GÜLSOY;
Tarih: 13-02-2018 10:22:00 + -TİCARET ODASI BAŞKAN ADAYI ÖMER GÜLSOY;

             “ZEYTİNDALI HAREKÂTI’NIN OLMASI ŞARTTI”

   Ticaret Odası Başkan adayı ve Ticaret Odası Meclis Başkanı Ömer Gülsoy; “Zeytindalı Harekâtı’nın olması şarttı. Elzemdi. Burada tek bir terörist kalmayıncaya kadar operasyon kararlılıkla devam edeceğini umuyor ve oraların temizleneceğini, bütün tehditlerinde ortadan kalkacağını umuyorum ve bekliyoruz” dedi.
   Ömer Gülsoy açıklamasını şöyle sürdürdü;  Öncelikle Afrin Harekâtı’ndaki 11 şehidimize ve tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyoruz. Allah ailelerine sabır versin.  Bu operasyonun olması şarttı. Elzemdi. Burada tek bir terörist kalmayıncaya kadar operasyon kararlılıkla devam edeceğini umuyor ve oraların temizleneceğini, bütün tehditlerinde ortadan kalkacağını umuyorum ve bekliyoruz. Hamdolsun ordumuz dualı bir ordu. Bu operasyonu halkımızla birlikte destekliyoruz. Dua ediyoruz. Rabbim şehadeti bana da nasip et diye dua eden bir asker ve bu askerlerin bulunduğu bir ordu muhakkak başarılı olacaktır. Şehitlerimiz var içimiz yanıyor ama bir taraf tanda işimize devam ediyoruz. Güçlü bir ülkeyiz. Güçlü bir ülkenin ekonomisinin de güçlü olması gerekir. Bir taraftan ordumuz operasyonlara devam ederken bir taraftan da işimize gücümüze bakıyoruz. Morallerimizi bozmadan işimizle ilgileniyoruz. Biz azimle ve sabırla çalışarak ülke ekonomimize katkı sağlamalıyız. Şehitlerimize olan minnet borcumuzu da çalışarak yerine getirmeliyiz.’’
   Gülsoy hafta sonu Sanayi Odası’nın düzenlediği Macaristan seyahatini de değerlendirdi. Ömer Gülsoy, dışarıda Türkiye’nin itibarı çok büyük. Bunu ikili görüşmelerde daha iyi anlıyorsunuz. Bizler karşılıklı olarak yatırım nasıl yapabiliriz bunları görüştük. Kayseri iş adamlarımızın orada yaptığı yatırımları gezdik. Gurur duyduk. Güzel bir görüşme idi. Ülkemizin itibarının çok yüksek olması bizi ayriyeten gururlandırdı. Bu tür çalışmalarımız ve ticaretimiz devam edecek” dedi.
   Haber Merkezi

 
Bu haber 268 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR