Bugun...
TEZGAH KUMPAS KURAN İNSANLARA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM
Tarih: 16-07-2018 10:37:00 + -TEZGAH KUMPAS KURAN İNSANLARA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM

ESKİ BAKAN MEHMET ÖZHASEKİ'DEN SİTEM DOLU SÖZLER:

 

Çevre ve Şehircilik eski Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, 24 Haziran seçimlerinin ardından ilk kez geldiği memleketi Kayseri'de çiçeklerle karşılandı. Ambar Mevkiindeki zabıta noktasında kalabalık bir gurup tarafından karşılanan Özhaseki, burada akıllara soru işareti bırakacak sitem dolu ifadeler sarf etti.

            +++++Kendisine kumpas kurulduğunu söyleyen Mehmet Özhaseki, "çalışma esnasında ufak tefek kırdığımız insanlar olabilir. Ben onlara hakkımı helal ediyorum, onlardan da tabi ki helallik diliyorum. Ancak kasti olarak Kayseri’ye güzel hizmetler ettiğimizi bildiği halde kötülüklerinden dolayı tezgah kuran kumpas kuran insanlar var onlara da hakkımı helal etmiyorum dedi.

            Seçimlerin ardından ilk kez memleketi Kayseri'ye gelen eski Bakan Mehmet Özhaseki'yi, şehrin girişinde partililer ve vatandaşlar çiçekle karşıladı. Kendisini karşılayanlara teşekkür eden Özhaseki, "Her başlangıç bir bitişe gebe. Önemli olan başlangıçla bitiş arasında iyi işler yapabilmek, eser ortaya koyabilmek ve girdiğiniz kapıdan başınız dik ayrılabilmek." diye konuştu.AK Parti teşkilatında çeşitli görevlerde bulunduğunu anlatan Özhaseki, şunları söyledi:"Çok sıkıntılı ortamlarda da bulunduk ama sıkıntılı durumlardan çıkmasını da bildik. Bakanlıkta belki yılların kangreni haline gelmiş imar, otopark yönetmelikleri ve yapıların denetlenmesi ile ilgili ciddi yasalar çıkardık. Kentsel dönüşümü hızlandıracak birçok adım attık. İmar barışı gibi tüm Türkiye'de yaşayan 80 milyon vatandaşın 50-55 milyonunu ilgilendiren konuda ciddi yasalar ortaya koyarak çığır açtık."Yaptıkları işlerle ilgili büyük gayret gösterdiklerini, bakanlık hizmetlerinin bittiğini ancak ülke için hizmete devam edeceklerini vurgulayan Özhaseki, şöyle konuştu: "Kayseri'ye güzel hizmetler ettiğimizi bildikleri halde sadece kötülüklerinden dolayı hesap yapan, tezgah kuran, kumpas kuran insanlar var. Onlara da hakkımı helal etmiyorum. İlahi adalet bu dünyada onları da çarpacak, inanıyorum ki öbür tarafta da çarpacak. Kötülerle hesabımız hiç bitmeyecek. Ancak iyi niyetle hareket etmiş, bilmeden dedikodumu etmiş herkese de hakkımı helal ediyorum. Vatandaş hoşuna gitmediği bir şey hakkında konuşabilir, normal. Ancak güzel işler yaptığımızı bildikleri halde kötülük kumpası kuranlara hakkımı helal etmiyorum." Haber: Mehmet Yılmaz
Bu haber 990 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR