Bugun...
SEN NEYMİŞSİN BE MUHTARIM?
Tarih: 27-06-2019 10:54:00 Güncelleme: 27-06-2019 11:26:00 + -SEN NEYMİŞSİN  BE MUHTARIM?

FATİH ÇALIŞKAN’DAN

EŞİ ŞİKÂYETÇİ OLDU!

*** Melikgazi Kaymakamlığı tarafından gerçek dışı ikametgâh adresi beyanında bulunduğu gerekçesiyle görevden alınan Alpaslan Mahallesi Muhtarı Fatih Çalışkan hakkında birbirinden ilginç iddialaryansıdı. Fatih Çalışkan’ın 15 yıllık eşi ve iki çocuk annesi Y.Ç. ifadesin de, iki yıl Köşk Mahallesi’nde 10 yıl da Argıncık Cengiz Topel Mahallesi Kocasinan Bulvarı’nda, 3 yıl da Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde oturdukların, son olarak Sivas Caddesi’inde ki apartman dairesine 31 Mart mahalli seçimlerinden sonra yani 20 Nisan tarihin de taşındıklarını 13 Haziranda da muhtarlıktan azledildiğini söyledi.

 

ALPASLAN MAHALLESİ

MUHTARLIĞINI KİM

BASMIŞ?

*** Polis’e yansıyan iddiaya göre Fatih Çalışkan Alpaslan Mahallesi Muhtarlığından azledilmeden önce Muhtarlık binasında da ilginç gelişmeler yaşanmış. Fatih Çalışkan, polise verdiği ifade de, eşinden ayrı olarak gönül ilişkisin de olduğu iddia edilen N.Ö. adında ki bir kadının
Muhtarlığı basarak, muhtarlıkta bulunan dizüstü bilgisayarı yere vurarak kırdığını iddia etti. N.Ö. adında ki kadın da, Muhtar Fatih Çalışkan’ın kendisini Gömeç’e götürerek ilişkiye girmeye zorladığını iddia etti. Yani iddialar doğru ise paparazi haberlerine taş çıkaracak ilginç olaylar yaşanmış.

Devamı Recep BULUT'un köşesinde.....
Bu haber 1430 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR