Bugun...
SAADET PARTİSİ TALAS İLÇE KONGRESİ YAPILDI
Tarih: 18-07-2019 10:25:00 + -SAADET PARTİSİ TALAS İLÇE KONGRESİ YAPILDI

            BAŞKAN HARUN TOPRAK GÖREVİ DEVRALDI

   Saadet Partisi Talas 7. Olağan İlçe Kongresi yapıldı. Kongrede 31 Mart seçimlerinde Saadet Partisi Talas Belediye Başkan adayı olan Harun Toprak Talas İlçe başkanı olarak görevi devraldı.
   Saadet Partisi Talas İlçe Teşkilat binasında gerçekleşen olağan kongreye eski İl başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mahmut Arıkan, Saadet Partisi İl Başkanı Nuri Ürkündaş, Melikgazi İlçe Başkanı Sinan Aktaş ve Kocasinan İlçe Başkanı Mükremin Çuhadar’ın yanı sıra çok sayıda partili katıldı.
   Saadet Partisi Talas İlçe kongresinde bir konuşma yapan eski İl başkanı Mahmut Arıkan Saadet Partisi’nin yükseliş trendine girdiğini ve görevi devralacak yeni yönetimin işinin bundan sonra daha kolay olacağını vurgulayarak yapılan kongrelerin iktidara hazırlık kongreleri olduğunu dile getirdi.
   7. Olağan kongresini gerçekleştiren Talas ilçe başkanlığı görevini Harun Toprak’a bırakan Talas eski İlçe Başkanı Metin Ekici de bunun bir bayrak yarışı olduğunu belirtti ve “Bugüne kadar nasıl canla başla milli görüş davası için gayret ettiysem bundan sonra da aynı amaç için çalışmaya devam edeceğim” dedi.
   Kongrede kısa bir konuşma yapan İl başkanı Nuri Ürkündaş Türkiye’de en canlı ve aktif teşkilatların Saadet Partisi teşkilatları olduğunu belirterek eski başkan ve yönetim kurulu üyelerine ve görevi devralan yeni başkan ve üyelerine başarılar diledi.
   Yapılan seçimin ardından Harun Toprak ve yönetim kurulu üyeleri görevi Metin Ekici’den devraldı.
   Haber Merkezi
Bu haber 201 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR