Bugun...
SAADET PARTİSİ HACILAR TEŞKİLATI BÜYÜDÜ
Tarih: 01-01-1970 03:00:00 + -SAADET PARTİSİ HACILAR TEŞKİLATI BÜYÜDÜ

            AKP, MHP VE CHP’DEN 18 KİŞİ SP ROZETİNİ TAKTI

*** Saadet Partisi İl Teşkilatı’nda AKP, MHP VE CHP’den Saadet Partisi’ne katılan 18 kişiye törenle rozetleri takıldı. Törende konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Mahmut Arıkan, teveccühün daha gazla olmasına rağmen korku hâkimiyeti nedeniyle insanların ortaya çıkamadığını belirterek Kayseri’de hersin elini sıkacaklarını söyledi.
   Hacılar Teşkilatının, diğer partilerden gelenlerin katılımlarıyla büyüdüğünü söyledi.
   İl Başkanı Mahmut Arıkan, yakın zamanda açılan Hacılar Teşkilatının, diğer partilerden gelenler ve yeni üyelerle sayıca büyüdüğünü ifade etti. Gerek Kayseri’de gerekse Türkiye’nin diğer illerindeki yeni yapılanmalarda vatandaşın Saadet Partisi’ne teveccüh gösterdiğini belirten Arıkan, “Bugün Türkiye’deki gerçek heyecanın adresi Saadet Partisi” dedi. Güncel değerlendirmelerde de bulunan Arıkan, Suriye’de yaşananlar konusunda yıllar önce Saadet Partisi olarak değerlendirmelerde bulunduklarını dile getirdi.
   Arıkan sözlerini şöyle sürdürdü: “Türkiye, Cumhuriyetin ilanından bu yana en badireli günlerini yaşıyor. Gerek 15 Temmuz darbe süreci, gerekse akabinde Suriye’de çok basit hatalarla bu noktaya getirilen sorunların Türkiye’ye nasıl bir yansıması olacağını merakla bekliyoruz. Türkiye kamuoyu bunu bir sürpriz olarak algılıyor. Suriye’de olan biten hadiseleri sanki tahmin edilmeyen bir hadise imiş gibi algılıyor. Ama Saadet Partisi bu adım adım yaklaşan tehlikeyi 2011 yılından bu yana birçok platformda değerlendirmiştir. Bir siyasi parti haklı çıktığına sevinir mi, biz haklı çıktığımıza maalesef üzülüyoruz.”
   İl Başkanı Arıkan, basın açıklamasının ardından, Hacılar Teşkilatına yeni katılan üyelere rozet takdiminde bulundu.
   Haber Merkezi
Bu haber 221 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR