Bugun...

RADİSSONBLU HOTEL KAYSERİ, DÜNYANIN EN İYİ RADİSSONOTELİ SEÇİLDİ
Tarih: 04-02-2020 10:15:00 + -RADİSSONBLU HOTEL KAYSERİ, DÜNYANIN EN İYİ RADİSSONOTELİ SEÇİLDİ

   Radisson Blu Hotel Kayseri, dünyanın en iyi Radissonoteli seçildi. Dünyanın önde gelen online rezervasyon sitelerinden Booking.com müşterilerinin yaptığı oylama sonucunda, Radisson Blu Hotel Kayseri 2019 yılını 9,5 ile tamamlayarak, dünyadaki Radisson otelleri arasında birinci gelerek, zirveye yerleşti.
   Radisson Hotels zincirine bağlı oteller arasında müthiş bir başarı yakalayan Radisson Blu Hotel Kayseri, son 3 yıldır diğer rezervasyon platformlarında ve online değerlendirme sitelerinde ilk 3’teki yerini sağlamlaştırırken, Booking.com sitesinde zirveye yerleşmeyi başardı.
   Radisson Blu Hotel Kayseri’nin ardından, ikinci sırada 9,3 puanla Radisson Blu Hotel Mannheim oldu ve ardından Radisson Blu HotelKaliningrad ve Radisson Collection Hotel Tsinandali Estate Geaorgiaotelleri takip etti.
   Son 3 yıldır dünya çapında yakaladıkları başarıdan büyük gurur duyduklarını anlatan Artaş Grubu Turizm Yatırımları Koordinatörü Recep Arifoğlu, “Artaş Grubumuzun 40 yılı aşkın otelcilik tecrübesi ve ekibimizle, konuklarımıza en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Misafirlerimizin gösterdiği teveccüh, grubumuz için büyük gurur kaynağıdır” dedi.

Dünyanın diğer metropollerindeki otelleri geride bırakarak büyük bir başarıya imza attıklarını kaydeden Radisson Blu Hotel Kayseri Genel Müdürü Menderes Karaküçük, “Otel olarak, Türk misafirperverliği eşliğindeki kaliteden ödün vermeyen yönetim anlayışımız ile konuklarımızın takdirlerini topluyoruz. Kayserimizin adını, dünya devler liginde duyurduğumuz için de ayrıca sevinçliyiz. Bu başarıda tarihi, doğası, kültürü ve kayak merkezi ile yeni yeni keşfedilmeye başlayan Kayseri’nin katkısı büyüktür.Gurur duyduğumuz başarılarımızda, bugüne kadar emeği olan herkese teşekkür ediyor ve daha nice başarılara ulaşacak olmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.
   Haber merkezi
Bu haber 210 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR