Bugun...
QNB FİNANSBANK KAYSERİ’DE ÇİFTÇİLERLE BULUŞTU
Tarih: 13-03-2018 10:35:00 + -QNB FİNANSBANK KAYSERİ’DE ÇİFTÇİLERLE BULUŞTU

   QNB Finansbank, Türk Dünyası ve Akraba Toplulukları Tarım Fuarı’nda çiftçiler ile bir araya geldi.
   300 binden fazla ziyaretçisi ile Tükiye’nin sayılı tarım fuarlarından biri olan Türk Dünyası ve Akraba Toplulukları Tarım Fuarı’nda açtığı stant ile çiftçilerin tarım finansmanı sorularını yanıtlayan ve bilgi veren QNB Finansbank, üreticilere Tarım Kart ve vadeli hizmetlerini tanıttı. Fuarda, Pınarbaşı Ziraat Odası Başkanı Deniz Yağan ve Melikgazi Ziraat Odası Başkanı Mahmut Çelebi de QNB Finansbank standını ziyaret eden isimler arasında yer aldı.
   QNB Finansbank, tarım bankacılığında 60 aya varan vadeler ile bitkisel üretim, organik tarım, seracılık, su ürünleri, arıcılık ve süt hayvancılığı gibi farklı birçok sektöre özel kredilerin yanı sıra modernizasyonu ve ölçek ekonomisine uygun işletme modellerini desteklemek amacıyla yatırım kredilerinde de 7 yıla varan vadeler ile finansman imkânı sunuyor.
   QNB Finansbank ayrıca, 2016 yılından bu yana hizmete aldığı Tarım Kart ile de üreticilerin tarımsal girdi alımlarını, 6 aya varan vadeler ile faizsiz olarak ödeme imkânı sağlıyor ve vade tarihinde nakit ihtiyacı bulunan müşterilerine de hasat tarihinde ödenmek üzere uygun faiz oranları ile kredi olanağı sunuyor.
   Haber Merkezi
Bu haber 183 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ