Bugun...
“PROJELERLE GELİN”
Tarih: 08-04-2015 19:31:00 + -


Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı ve AK Parti Milletvekili adayı Mehmet Özhaseki, muhalif partilerin Özhaseki karşıtlığı üzerine siyaset kurguladıklarını belirtti.

“PROJELERLE GELİN”

Özhaseki karşıtlığı üzerine değil, Kayseri’ye yönelik hizmetler üzerine siyaset yapılması gerektiğini vurgulayan Mehmet Özhaseki, muhalefet partili adayların projeleriyle gündeme gelmeleri gerektiğini dile getirdi.
           Muhalefetin sürekli Özhaseki karşıtlığı üzerine siyaset yaptığına dikkat çeken AK Parti Milletvekili adayı Mehmet Özhaseki, “Senelerdir karşıma iddialı olarak sundukları adayları çıkarıyorlar. Bir gün olsun adayları kalkıp da ‘Gelirsem şehir için şunları yapacağım’ demiyor. Böyle bir hazırlıkları, çalışmaları, bilgileri, birikimleri yok. Bakıyorlar ki Özhaseki Başkan önde gözüküyor. Başlıyorlar her türlü sözü söylemeye. Onlar da ters tepiyor; ama hala bunun farkında değiller. Sürekli karşı taraf kötü diyorlar. İyi ama bu sözler size iyilik olarak döner mi? Sizin için bir erdem mi bu? Sen iyi isen kendini anlat. Siyaset tarzı farklılığı var burada. Bir grup var ki bütün dünyasını yalan üzerine, iftira üzerine kurmuş. Bir grup da var ki ‘Biz buyuz, geçmişimiz şu, şunları yapmak istiyoruz, zaten yaptıklarımız ortada, izin verirseniz yapmaya da devam edeceğiz. Biz o kötülerden uzağız. Müfterilerden uzağız, onlara da asla iftira etmeyiz’ diyor. Dolaysıyla onlar ne derse desinler biz yine işimize bakacağız” dedi.
           “Özhaseki aday olamaz” şeklindeki iddialara da değinen AK Parti Milletvekili adayı Mehmet Özhaseki, “Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ) işinde önce dediler ki, ‘Burası kamudur. Başkan istifa etmesi lazım yoksa aday olamaz’. Ben aday olmazsam bayram edecekler. Siyasetinizi benim üzerime değil kendiniz üzerine kurun. Sonra baktılar ki ben Büyükşehir Belediye Başkanı olduğum için yönetim kurulu başkanı değilim. Genel kurulda şahsım adına ismim teklif edilmiş ve seçilmişim. İstifa etme zorunluluğum da yok. Ama devam ettiler. Bu işe 19 Nisan’a kadar devam ederler. 10 gün de bununla oyalansınlar. Bizim de hoşumuza gidiyor bu durum. Kenara çekiliyoruz ve gülüyoruz. Kocaman bir parti, herhalde aklı başında insanlar da var bu partide. Uğraştıkları işlere bak diyoruz” şeklinde konuştu.
           Kendisine yönelik iftiralarda bulunanların bir bir kaybolduklarını dile getiren Mehmet Özhaseki sözlerini şöyle sürdürdü: “Benimle uğraşan kötü insanların duvara toslayıp düştüklerini görürsünüz. Ben hiçbirisine kötülük etmedim. Aslında benimle uğraşanlara, kötülük edenlere gücüm yeterdi. Siyaseten de gücüm yeterdi, bedenen de gücüm yeterdi, aklım da yeterdi, zekam da yeterdi, dilim de açıktı. Onları alt ederdim. Ama karar verdim ve hiç birisine kötülük etmedim. Hepsini Allah’a havale ettim. Hepsi de Allah’ından buldular ve bundan sonra da bulacaklar” 
Bu haber 2953 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR