Bugun...
PANCAR KOOPERATİFİ BAŞKANI HÜSEYİN AKAY;
Tarih: 10-07-2018 10:17:00 + -PANCAR KOOPERATİFİ BAŞKANI HÜSEYİN AKAY;

            “KAYSERİ ŞEKER, TARIMIN YAZILIMINDA İDDİALI”

   Kayseri Şeker’in, Boğazlıyan ve Turhal Şeker Fabrikalarında devam eden Şeker Pancarı tarımının bütün aşamalarında gerekli olan bilgi teknolojileri ve yazılımlar konusunda sektöre katkı sunma gayreti içerisinde olduğu belirtildi.
   2018-2019 Kampanya dönemi hazırlıklarının Bilgi Teknolojileri Birimindeki çalışmaları yerinde inceleyen Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay; “Kayseri şeker her yönüyle Türkiye'de örnek bir kuruluştur. Bilgi Teknolojileri Birimimiz yapmış olduğu yazılımlar ve uygulamalar çerçevesinde iddia sahibidir ve ümit ediyorum şeker sektöründe diğer firmalar tarafından da bu uygulamalar kullanılıp onlarda işlerini en başarılı bir şekilde yürütürler” dedi.
   Başkan Akay açıklamasını şöyle sürdürdü; “Bilgi Teknolojileri Birimimiz tamamen genç bir ekipten oluşuyor. Biz bütün birimlerde olduğu gibi bilgi Teknolojileri Biriminde de personelimizin yetişmesi konusunda gereken bütün gayreti gösteriyor, bu manada üzerimize düşen fedakârlıkları gerçekleştiriyoruz. Personelimiz de bizim kendilerine vermiş olduğumuz hem imkânları hem de değeri layıkıyla kullanıyor, kendilerini yetiştiriyor ve aynı zamanda Şeker’in ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Biz bu çerçevede Türkiye'de örnek kuruluşlardan bir tanesi olmak arzusundayız. Bütün personelimiz bu konuda elinden gelen gayreti göstermek suretiyle sistemi daha fazla geliştirmek ve işleri daha fazla kolaylaştırma konusunda üzerine düşeni yapıyorlar. Ben ve yönetimimiz bu genç ekibimize inanıyor güveniyor ve kendilerine başarılar diliyoruz” diye konuştu.
   Haber Merkezi
Bu haber 209 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR