Bugun...
ÖZUZUN İYİ PARTİ’YE GEÇTİ
Tarih: 20-01-2018 10:18:00 + -ÖZUZUN İYİ PARTİ’YE GEÇTİ

         AKP'NİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ÖMER ÖZUZUN PARTİSİNDEN İSTİFA ETTİ

 

++++Kayseri'de Adalet ve Kalkınma Partisi'nin Büyükşehir Belediye Meclis üyesi olan ve Denetim Komisyonunda da ikinci Başkan olarak görev yapan Ömer Özuzun, partisi AKP'den istifa ederek İYİ Parti’ye geçti. Akkışla Belediye meclis üyesi de olan Ömer Özuzun'un parti rozetini İyi Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Tekin taktı.

         ++++Diğer yandan İyi Partiye üye kayıtlarının da geçtiğimiz hafta başı itibariyle başladığı bildirildi. İyi Parti İl Başkanı Hüseyin Tekin, tüm ilçelerde üye kayıtlarının başladığını ve büyük bir teveccühün bulunduğunu söyledi. Öte yandan MHP'den istifa eden Mustafa Öztürk'de İyi parti'ye geçti. Öztürk'ün rozetini de İl Başkanı Hüseyin tekin taktı.

         Kayseri’de teşkilatlanma çalışmalarını büyük ölçüde tamamlayan İyi parti Kayseri İl teşkilatı üye kayıtlarına da hız verdi. Bu kapsamda AK Parti'nin Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi olan Ömer Özuzun partisi AKP'den istifa ederek İYİ Parti’ye geçti. Akkışla Belediye meclis üyesi de olan Özuzun'un parti rozetini İyi Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Tekin taktı. Partisi AKP'den istifa ederek İyi Partiye geçen Ömer Özuzun'un Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisinde de Denetim Komisyonunda 2’nci Başkan olarak da görev yaptığı öğrenildi. Ömer Özuzun'un İyi Parti Akkışla ilçe başkanı olması bekleniyor.

         Diğer yandan İyi Partiye üye kayıtlarının da geçtiğimiz hafta başı itibariyle başladığı bildirildi. İyi parti İl Başkanı Hüseyin Tekin, tüm ilçelerde üye kayıtlarının başladığını ve büyük bir teveccühün bulunduğunu söyledi. Öte yandan MHP'den istifa eden Mustafa Öztürk'de İyi parti'ye geçti. Öztürk'ün rozetini de İl Başkanı Hüseyin Tekin taktı.  

         Haber-Foto: Mehmet Yılmaz

 

 

 

 
Bu haber 1730 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR