Bugun...
OSB YÖNETİM KURULU BAŞKANI TAHİR NURSAÇAN:
Tarih: 26-05-2018 10:05:00 + -OSB YÖNETİM KURULU BAŞKANI TAHİR NURSAÇAN:

            “EKONOMİ BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZ OLMALIDIR”

   Organize Sanayi Bölgesi sanayicilere iftar verdi. İftarda konuşan OSB Başkanı Tahir Nursaçan,"İş dünyası olarak sanayicinin beklentilerine yeterince cevap verilmesi, ekonominin birinci sırada yer alması yani asıl gündeme dönülmesi birinci önceliğimiz olmalıdır" dedi.  
  İftar programın açılış konuşmasını yapan OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Filistin halkının her zaman yanında olduklarını ve bundan sonra da yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.
     Boş ve manasız işlere ayıracakları vaktinin olmadığını dile getiren Nursaçan, "Zaman birlik ve beraberlik içerisinde olma zamanıdır. Ayrılık da azap, birlikte rahmet vardır. İş dünyası olarak sanayicinin beklentilerine yeterince cevap verilmesi, ekonominin birinci sırada yer alması yani asıl gündeme dönülmesi birinci önceliğimiz olmalıdır. Her türlü sanayi yatırımı yerine ülkemiz için yüksek katma değer üretebilecek sanayi yatırımlarına yönelmeliyiz. Onun için bir olacağız, beraber olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız ve hep birlikte Türkiye olacağız. Kurtuluş yolu içinde bulunduğumuz gemiyi hep birlikte korumak ve belirlenen hedefe ulaştırmak olmalıdır. Bizleri dünyada ve ahirette hüsrana uğratacak boş ve manasız işlere ayrılacak vaktimizin olmayacağı kanaatindeyim. Zaten Ramazan-ı Şerif'in anlamı bu değildir midir?"  ifadelerini kullandı.
   İHA
Bu haber 1706 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR