Bugun...
ÖĞRENCİLERİN ŞEHİTLER İÇİN KERMES DÜZENLEDİ
Tarih: 13-03-2018 10:38:00 + -ÖĞRENCİLERİN ŞEHİTLER İÇİN KERMES DÜZENLEDİ

    Şehit Cennet Yiğit İmam Hatip Ortaokulu tarafından düzenlenen kermeste elde edilen 18 bin TL, şehit aileleri ve gazilerin yararına bağışlandı.  
   Şehit Cennet Yiğit İmam Hatip Ortaokulu tarafından geçen hafta düzenlenen kermes sona erdi. Kermeste elde edilen 18 bin TL, şehit aileleri ve gazilerin yararına bağışlandı. Şehit Cennet Yiğit İmam Hatip Ortaokulu Müdürü İbrahim Özcan ile Okul Aile Birliği Başkanı Bekir Mermer de, Şehit Aileleri Derneği Başkanı Yılmaz Üçkan’ı ziyaret ederek, banka dekontunu teslim etti.
   Burada bir konuşma yapan Şehit Cennet Yiğit İmam Hatip Ortaokulu Müdürü İbrahim Özcan, “Okul olarak bir kermes düzenledik. Bu kermeste elde edilen gelirlerin tamamını şehit ve gazilerimizin ailelerine vermek amacıyla bu kermesi düzenledik. Kermeste toplanan 18 bin TL’yi asker, polis ve özel harekâtta şehit olan güvenlik güçlerimizin ailelerine bağışlandı” diye konuştu. 
   Şehit Aileleri Derneği Başkanı Yılmaz Üçkan da, “Bu minik yürekler, bu manalı davranışlarını aileleri ve okulları ile düzenledikleri kermesle maddeye dökmüşler. Bu miktarın azlığı veya çokluğu bizim için hiç önemli değil. Önemli olan yürekleri ile yapmış olduğu bu katkıdır. Bizde inşallah madde olarak yaptıkları katkılarını şehit ailelerine ve gazilerimize yönelik değerlendirip onların da bu minik yüreklere duasını alacağız” ifadelerini kullandı.
   İHA                                        
Bu haber 181 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ