Bugun...
NNYÜ YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARINA YENİLERİNİ EKLEDİ
Tarih: 08-08-2018 10:28:00 + -NNYÜ YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARINA YENİLERİNİ EKLEDİ

   Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nin (NNYÜ) Elektrik-Elektronik Mühendisliği ile Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Yüksek Lisans programlarına ilk kez bu yıl öğrenci alımı yapılacak.
   NNYÜ Rektörü Prof. Dr. Kerim Güney, Üniversitenin Fen Bilimleri Enstitüsü bünyesindeki Elektrik-Elektronik Mühendisliği Yüksek Lisans programına (Tezli)ve Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesindeki Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Yüksek Lisans Programına (Tezli/Tezsiz)ilk kez 2018-2019 eğitim-öğretim yılı güz yarıyılında toplam 65 öğrenci alınacağını duyurdu. Rektör Güney, Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesindeki İşletme (Tezli), İşletme Yönetimi(Tezsiz)ve İktisat (Tezli) Yüksek Lisans Programları dahil olmak üzere bu güz yarıyılında toplam 95 öğrenci alınacağını, bu programlardan herhangi birinde yüksek lisans yapmak isteyen adayların 31 Ağustos 2018 tarihine kadar Üniversitenin Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına başvurmaları gerektiğini belirtti.
   Yüksek lisans programlarıyla ilgili detaylı bilginin Üniversitenin web adresinde yer aldığını hatırlatan Rektör Prof. Dr. Kerim Güney, “Üniversitemizde, ilgili lisans bölümlerinden mezun olan öğrencilerimiz için, Üniversitemizde yüksek lisans yapma imkanı bulunuyor. Bu lisans öğrencilerimize akademik kariyerleri açısından önemli bir fırsat sunuyor” dedi.
   Haber Merkezi
Bu haber 841 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EĞİTİM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR