Bugun...
MÜSİAD BAYRAM LAŞMATÖRENİNİ YENİ BİNASINDA YAPTI
Tarih: 15-08-2019 10:44:00 Güncelleme: 15-08-2019 11:39:00 + -MÜSİAD BAYRAM LAŞMATÖRENİNİ YENİ BİNASINDA YAPTI

   MÜSİAD Kayseri Şubesi geleneksel bayramlaşma törenini yeni hizmet binasında yaptı. Bayramlaşma törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Ak Parti Milletvekili Taner Yıldız, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve ilçe belediye başkanlarıyla katıldı.
  Bayramlaşma töreninin ardından MÜSİAD’ın yeni hizmet binasını inceleyen Başkan Memduh Büyükkılıç MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Mehmet Kütahneci’ye hayırlı olsun dileklerini iletti. Bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğunu dile getiren Başkan Büyükkılıç, “Allah’a şükürler olsun ki bir Kurban Bayramı’na daha eriştik. Ne büyük lütuf Ya Rabbi! Tekbirler getiriyoruz. Arafat’takilerin dualarına bizim dualarımız ilhak ediyor. Bu güzel duyguları yaşıyoruz. Tabi Bayram birlik demek, kardeşlik demek, dayanışma demek, huzur demek varsa ufak tefek dargınlıklar, onların giderilmesine vesile olmak demek.  Yerel yönetimler olarak da sağlık, çevre ve tarım müdürlüklerimizle birlikte Kurban Bayramı’nda şehrimize en güzel şekilde hizmeti veriyoruz. Bayramın ikinci gününde de MÜSİAD’ımızdayız. Bu güzel insanların Cenab-ı Allah sayısını arttırsın diliyorum. Şuurlu güzel hizmetler yapmaya vesile olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.
   Tüm İslam Coğrafyası’nın da bayramını kutlayan Başkan Memduh Büyükkılıç, bu coğrafyalarda yaşanan sıkıntıların son bulmasını dileyerek “Mazlum insanların sesi Cumhurbaşkanımıza da sağlıklı ömürler diliyorum”  diyerek sözlerini sonlandırdı.
   Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç yaptığı açıklamalarının ardından MÜSİAD Kayseri Şubesi Yönetimi ile bir araya geldi.
   Haber MerkeziHABER VİDEOSU

Bu haber 171 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ