Bugun...
MHP İL BAŞKANI TOK: "MHP BÖLÜNDÜ' DİYEN FELAKET TELLALLARI MİLLETİMİZİN SİLLESİNİ YEMİŞTİR"
Tarih: 27-06-2018 11:06:00 + -MHP İL BAŞKANI TOK:

YAŞAR OKUYAN'I KAYSERİ'YE BEKLİYORUZ

            HALAÇOĞLU'NUN KÖYÜNDEN PARTİMİZ SANDIKTAN 1.ÇIKTI

            MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, 24 Haziran'da yapılan seçimlerin genel bir değerlendirmesini yaptı. Tok, MHP bölündü diyen felaket tellalları milletimizin sillesini yemiştir dedi. MHP barajı geçsin, Tandoğan meydanında eşek gibi anırmazsam şerefsizim’ diyen Yaşar Okuyan’a  da göndermede bulunan Tok, yaşar Okuyan'ı da Kayseri meydanına bekliyoruz dedi. Gittiği her yerde MHP’yi eleştiren, helal oylarımıza ihanet eden  Yusuf Halaçoğlu’nu da bir mesajım var diyen Tok," sayın Halaçoğlu, köyünüzden partimiz sandıktan birinci parti olarak çıkmıştır. Sana  Kayseri’den 190 bin arkadaşımızın selamını gönderiyoruz ifadelerini kullandı.

            MHP İl Başkanı Serkan Tok, Partisinin il Başkanlığında bir basın toplantısı düzenleyerek 24 Haziran seçimlerinin genel bir değerlendirmesini yaptı, Yaşar okuyan ile Yusuf Halaçoğlu'nada göndermede bulundu. Tok, şunları söyledi. "MHP tarihi bir başarıya daha imza atmıştır.Ben de MHP'nin bu seçimlerde en başarılı olduğu il teşkilatının başkanı olarak, Cumhur ittifakının zaferini kamuoyuyla paylaşıyor olmanın gururunu yaşıyorum. Ayrıca ‘Cumhur ittifakı, millet aklı’ diyerek çıktığımız bu yolda cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan'da ilk turda seçilmiştir. Şahsım ve tüm teşkilatlarım adına Cumhurbaşkanımızı can-ı gönülden tebrik ediyorum. Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi, aldığı kararlar ve tutarlı öngörüleri ile Türk siyasi hayatına yön vermektedir. Liderimiz buhran ve karamsarlık sarmalındaki ülkemize, tıpkı Ergenekon Destanındaki bozkurtçasına yol göstermiş; devletimizi ve milletimizi feraha kavuşturmuştur. Yolu yolumuz, sözü sözümüzdür.Milliyetçi Hareket Partisi, liderimizin de belirttiği gibi devletimizin bekası için yapıcı tutumuna devam ederken, denge ve denetleme vazifesini de yerine getirmeyi ihmal etmeyecektir. Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben kararlılığımızdan taviz vermedik, vermeyeceğiz. Kilit bir görevle, başta milliyetçi-ülkücü hareket olmak üzere tüm Türkiye sevdalılarının Gazi Meclisimizdeki gür sesi olacağız. MHP yarım asıra yaklaşan tarihi ve ödediği bedeller itibariyle Türk siyasi hayatına damga vurmuş başarısızlığa tahammülü olmayan bir partidir. Partimizin başarısını sürpriz olarak nitelendirenlere sesleniyorum, ‘cahiller için her şey sürpriz niteliği taşır’.Son dönemlerde ürüyen, MHP bölündü diyen felaket tellalları, kendileri aşağılık olduğu için bizi de kendi seviyelerine çekmek isteyenler, gerçeği görmemek için gözünü kapamayı tercih edenlerin alayı 24 Haziran’da necip Türk Milleti’nin sillesini yemiştir.Fakat ısrarla eşek gibi anırabilmek için bahane arayan ve partimizin başarısına göz dikenlere de, buyurun yolunuz açıktır demekten başka yapabileceğimiz bir şey yoktur. MHP’nin tek başına barajı geçemeyeceğini iddia ederek, ‘MHP barajı geçsin, Tandoğan meydanında eşek gibi anırmazsam şerefsizim’ diyen Yaşar Okuyan’ı Kayseri Cumhuriyet Meydanı’na da bekleriz. Bununla birlikte milletimizin sillesini yiyenlerden biriside 6 aylık yeni partinin eski vekili olmayı başaran Yusuf Halaçoğlu’dur. Gittiği her yerde MHP’yi eleştiren, helal oylarımıza ihanet eden Halaçoğlu’nun köyünde partimiz birinci parti olarak sandıktan çıkmıştır. MHP’lileri ve Ülkücülerin Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeyeceğini iddia eden Halaçoğlu’na Kayseri’den 190 bin arkadaşımızın selamını söylüyoruz. MHP Kayseri İl Teşkilatı olarak Meclisteki 50 bozkurdun, 2’sinin ilimizi temsil edecek olmasının haklı gururunu yaşıyoruz".

            MHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir'de Seçimlere katılım oranının yüzde 87,7 gibi yüksek bir seviyede olması milletimizin bu seçimlere verdiği anlam ve önemi her yönüyle ortaya koymuştur dedi. Özdemir, sonuç itibarıyla 24 Haziran'da kazanan Türkiye ve Türk Milleti olmuştur. Ülkemiz artık siyasi belirsizlik dönemini geride bırakmıştır. İstikrar arayışı ve umudu, Cumhur İttifakının taşıdığı ilke ve değerlerde anlamını bulmuştur. Kaos ve kargaşa planlayanlar, Türkiye'nin kendi içine kapanacağını hesap edenler hüsrana uğramıştır. Her ne kadar bölgemizde var olan jeopolitik riskler artmış olsa da Türkiye artık güven iklimine girmiştir. Hiç kimsenin şüphe ve endişesi olmamalıdır ki, düne göre daha güçlüyüz, umut ve ümit doluyuz dedi.

            MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ise; "Bu seçimler gerçekten çok önemli seçimlerdi, Türkiye için dönüm noktasıydı. Allah'a şükürler olsun ki çok başarılı bir seçim dönemini hem Kayseri hem Türkiye'miz adına atlatmış bulunuyoruz. Bundan sonraki süreçte Allah bizlere nasip ederse Kayseri için hayırlı hizmetler yapmak istiyoruz. Resmi süreç tamamlanır tamamlanmaz İl Teşkilatımızla birlikte elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Çünkü bizler kıymetli hemşehrilerimize söz verdik. Bizler bu şehrin sorunlarını biliyoruz. Gerekli çalışmaları teşkilatımız ve milletvekillerimizle birlikte yapıp bu şehir için hayırlı olan ne ise, Ankara'da ne yapılması gerekiyorsa hep birlikte yapacağız. Önümüzde yerel seçimler var, İl Başkanımızın talimatlarıyla hazırlanacağız. Milliyetçi Hareket Partisi'nin kadroları bu seçim döneminde ne yapabileceğini göstermiştir. Bundan sonraki süreçte de neler yapabileceğini herkesin görmesi açısından çalışmamız gerekiyor. Yerel yönetimlerde de söz sahibi olan bir Milliyetçi Hareket Partisi için yarından tezi yok çalışmalarımıza başlayacağız" şeklinde konuştu.

             Haber-Foto: Mehmet Yılmaz
Bu haber 478 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR