Bugun...
MELİKGAZİ'(YE ZİYARET
Tarih: 03-04-2015 18:44:00 + -


Sürücü Kursları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Çoşkun, Yönetim Kurulu Üyeleri, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç‘ı makamında ziyaret etti.

MELİKGAZİ'(YE ZİYARET

Sürücü Kursları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Çoşkun, Yönetim Kurulu Üyeleri, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç‘ı makamında ziyaret ederek sürücü kursları ve yeni yönetmelik Ehliyet almak için değişen yasalar hakkında bilgi verdiler.
            Sürücü Kursları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Çoşkun “Melikgazi Belediyesinin bir sloganı var ‘Melikgazi her yerde’ diye hakikaten öyle, Belediyemiz Altınoluk Semtinde yapmış olduğu Trafik eğitim pisti ile biz Sürücü kursları derneğine büyük bir hizmet sunmuş oldu. Bu işin bir de eğitim bölümü var, onu da Melikgazi Mahallesinde ilk ve orta öğretim çocukları için Trafik Eğitim Pisti yaptı. Melikgazi Belediyesi belediye görevleri yanında gerçekleştirmiş olduğu eğitim, sağlık ve sosyal belediye çalışmaları ile takdir topluyor ve referans belediye olduğunu tescil ettiriyor. Bundan dolayı Başkan Memduh Büyükkılıç’a teşekkür ediyoruz” dedi.
           Sürücü kursları derneği ile ortak bir çalışma yaparak Altınoluk Semtinde Uygulamalı Trafik Eğitim pisti yaptıklarını hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak sivil toplum kuruluşları, mesleki oda ve dernekler ile her zaman dayanışma ve birlikte çalışma yaptıklarını sonuçta ise Melikgazi kazandığını söyledi.
            Başkan Memduh Büyükkılıç, şehrin batı bölümünde yer alan trafik eğitim alanı ve pistine karşılık şehrin doğu bölümünde de büyük bir alanda trafik eğitim pisti ve sürücü deneme yolu oluşturacaklarını kaydetti. Başkan Memduh Büyükkılıç,  Sürücü Kursları’nın büyük bir eğitim hizmeti sunduklarını ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak eğitim veren merkezler olduğunu sözlerine ekledi.
Bu haber 8786 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ