Bugun...
MELİKGAZİ KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
Tarih: 07-11-2018 13:06:00 Güncelleme: 07-11-2018 13:27:00 + -MELİKGAZİ KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

   Melikgazi Belediye Meclisi Kasım ayı meclis toplantısını yaptı. Meclis gündeminde 9’u ek olmak üzere toplam 29 gündem maddesi görüşüldü.
   Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, başkanlığında toplanan kasım ayı olağan meclis toplantısında yer alan maddeler tek tek görüşülerek karara bağlandı.
   29 madde oylanırken, 9 gündem maddesi ilgili komisyonlara havale edildi kasım ayı meclis Toplantısında imar ağırlık gündem maddelerin yer aldığını belirten Büyükkılıç, “Meclisimizce şehrin ekonomik gelişmesine ve imar hareketliğine hız kazandıran gündem maddeleri yine oybirliği ile onaylandı. Söz konusu, vatandaşa hizmet ve yatırım olunca meclis kararları hızlı bir şekilde değerlendirilmekte ve oylanmaktadır. Şehrin 2023 hedefleri için imarlaşma ve ekonomik gelişimine katkı ve destek veren yine şehrimiz ve ülkemizin geleceği, birlik ve beraberliğimiz adına kararlar alan meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.
   Büyükkılıç, Melikgazi bölgesindeki yer alan alanlarda imardaki planlı ve sağlıklı şehirleşmenin uzun dönem de modern, yeşillikler içinde ve planlı bir şehir yaşamı olarak halka yansıyacağını kaydetti.
   Kurum HaberHABER VİDEOSU

Bu haber 255 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR