Bugun...
LÖSEMİ VAKFI’NDAN BAŞKAN PALANCIOĞLU’NA ZİYARET
Tarih: 26-06-2019 09:51:00 + -LÖSEMİ VAKFI’NDAN BAŞKAN PALANCIOĞLU’NA ZİYARET

   Lösemililer Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı Kayseri İl Koordinatörü Ayşegül Çiftçi ve Kayseri Temsilcileri, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu’nu ziyaret ettiler.
     Lösemililer Vakfı’nın tamamen bağış ve yardımlarla hizmet verdiğini belirten Lösemililer Vakıf Kayseri Koordinatörü Ayşegül Çiftçi; “Vakfımıza kalıcı gelir sağlamak adına projeler geliştiriyoruz. Bu projeleri hayata geçirme noktasında sizlerin desteğe ihtiyacımız var. Lösemililer Şiir, Kompozisyon, Resim Yarışmaları düzenlemek istiyoruz. Buradaki eserleri yarışma sonunda bir kitap haline getirip satacaklarını, elde edilecek gelirin de üyelerin sağlık ve tedavi giderlerini karşılamak için kullanılacak” dedi.
    Kamuya yararlı olan özellikle eğitim ve sağlık alanlarında çalışma sergileyen, sergilemiş olduğunu başarı çalışmaları ile övünç kaynağı olan her türlü sivil toplum kuruluşlarını desteklerini ifade eden Başkan Mustafa Palancıoğlu ise; “Bu çocuklar bizim çocuklarımız, toplumun birer parçasıdır. Bu amaç ile sosyal belediyecilik anlayışımız doğrultusunda her türlü mali ve manevi desteğimiz devam edecektir” dedi.
   Haber Merkezi

                                        
Bu haber 128 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR