Bugun...
KILIÇDAROĞLU KAYSERİ ADAYLARINI TANITTI
Tarih: 11-02-2019 10:42:00 + -KILIÇDAROĞLU KAYSERİ ADAYLARINI TANITTI

  Cumhuriyet Halk Partisi aday tanıtım toplantısını Ankara Spor Salonu'nda yaptı. Toplantıda Kayseri adayları da Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu tarafından tek tek tanıtıldı.
   Tanıtım toplantısında partililere seslenen Genel Başkan Kılıçdaroğlu, seçmenlere seslenerek, "Türkiye'nin çözülemeyecek hiçbir sorunu yoktur. Seçim sürecinde hangi sorun nasıl çözülür onları vatandaşlarımıza anlatacağız. Bugüne kadar aynı kararlılıkla çözüm üreterek yolumuza devam ettik. Sorunları çözmek için önce sağlıklı teşhis koymamız gerekiyor. Sorunu çözmek için sağlıklı, belirli bir zaman dilimini içeren planlamalar yapmanız gerekiyor. Türkiye iyi yönetilmiyor, Türkiye savruluyor. Eğer bir siyasal iktidar sorunları çözme kapasitesini, çözme yetisini kaybettiyse, o siyasal yapı bir yerden sonra şikayet eden makam haline gelir. Sorunları çözemiyorsan o koltuktan ayrılacaksın. Bunların şikayet etmeye hakkı var mı? 17 yılda istedikleri kanunu çıkardılar, istedikleri kararnameyi çıkardılar, istedikleri makamlara istedikleri kişileri atadılar, istedikleri genelgeleri çıkardılar, devlet memuriyetinde istedikleri bütün atamaları yaptılar. 17 yıldır tek başlarına Türkiye'yi yönetiyorlar" dedi.
   Genel Başkan Kılıçdaroğlu konuşmasını bitirdikten sonra adayları tek tek tanıttı. Aday tanıtım toplantısında Melikgazi adayı Sema Karaoğlu, Bünyan Belediye adayı Mustafa Naldız, Sarız Belediye Başkan adayı Ömer Faruk Eroğlu, Pınarbaşı Belediye Başkan adayı Daniz Yağan, Sarıoğlan Belediye Başkan adayı Mehmet Bayraklı, Akkışla Belediye Başkan adayı Mustafa Güner, Hacılar Belediye başkan adayı Gülay Talaslı ve Tomarza Belediye Başkan adayı Osman koç'ta hazır bulundu.
   Haber: Mehmet Yılmaz

 
Bu haber 279 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR