Bugun...
KAYMOS’DAN KAYSO’YA ZİYARET
Tarih: 22-01-2018 10:51:00 + -KAYMOS’DAN KAYSO’YA ZİYARET

   Kayseri Mobilya Sanayicileri Derneği (KAYMOS) Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Deveci ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci’yi makamında ziyaret etti.
   KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, ziyaretlerinden dolayı KAYMOS Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederek, “Yakup Bey ile sektör hakkında genel bir değerlendirme yaptık. KAYMOS’un başarılı çalışmalarını takdirle izliyor. Üyelerimizin ve sanayicilerimizin menfaatleri doğrultusunda tüm kurum ve kuruluşlarımızla her türlü ortak çalışmayı yapmaya hazırız. Sektöre verdikleri katkıdan dolayı Yakup Bey’e ve ekibine teşekkür ediyoruz” dedi.
   Ziyaretle ilgili bilgi veren KAYMOS Başkanı Yakup Deveci ise “Başkanımızla mobilya ile ilgili güncel konularda fikir alış verişinde bulunduk. Ayrıca derneğimizin çalışmaları hakkında kendisine bilgiler verdik” şeklinde konuştu. Bu sene İstanbul Mobilya Fuarı’na Kayseri olarak ciddi bir çıkarma yapacaklarını vurgulayan Deveci, “Biliyorsunuz 23-28 Ocak tarihlerinde İMOB Mobilya Fuarı var. Bu fuara KAYSO Başkanımızı da davet ettik. Bu sene İMOB’a Kayseri olarak ciddi bir çıkarma yapacağız. Şehrimizden toplamda 66 firma katılacak. Fuarın Kayserili firmalarımız adına bereketli geçmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.
   Haber Merkezi
Bu haber 916 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR