Bugun...
KAYMAKAMI KILIÇ’TAN BAŞKAN BÜYÜKKILIÇA ZİYARET
Tarih: 13-01-2018 10:33:00 + -KAYMAKAMI KILIÇ’TAN BAŞKAN BÜYÜKKILIÇA ZİYARET

Bursa Nilüfer Kaymakamlığı’ndan Kocasinan Kaymakamlığına atanan Mustafa Kılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
    Kayseri ilinin Sanayisi, Ticareti, Sağlık Kuruluşları, Eğlence ve Alışveriş Merkezleri, Kış Sporları Tesisleri ile Anadolu’nun adeta parlayan bir yıldızı olduğunu ve Bölge şehir olmasından dolayı büyük bir hareketlilik yaşadığını belirten Başkan Büyükkılıç “Kayseri Belediye Modeli ile adeta bir ekol olmuştur. Birçok kurum ve kuruluş bu modeli örnek almakta ve inceleme gezileri düzenlemektedirler. Kayseri Belediyelerinin birlik, dayanışma ve paylaşım içerisinde hizmet ve yatırım yapmasının şehrimize büyük katkısı vardır. Kurumlar arası dayanışma ve birlikte hareket etme ilçeye hizmet olarak yansımaktadır. Bu başarı da ve yatırımlarda katkısı olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.
    Kocasinan Kaymakamı Mustafa Kılıç ise Kayseri ilinde görev yapacağından dolayı son derece mutlu olduğunu ifade ederek “ İki kardeş ilçeden biri olan Kocasinan İlçesinde göreve başladım. Melikgazi Belediyesinin hemşerileri ile iç içe olmuş ve günün getirdiği teknolojik gelişmeler ile de bunu daha da güçlendirmiştir. Yapılan yatırım ve hizmetler bunun bir göstergesidir. Melikgazi Belediyesinin hizmet çıtası çok yüksek halkın beklentileri ve hizmet anlayışında farklılık var. Çünkü halk asfalt, park, yol değil, sosyal tesis, kapalı yüzme havuzu, sanat kurs merkezleri talep ediyor. Melikgazi’miz, Kayseri’miz ve ülkemiz için önemli çalışmalarından dolayı Başkan Memduh Büyükkılıç’ı ve ekibini kutluyorum” dedi.
   Kocasinan Kaymakamı Mustafa Kılıç, ziyaretin ardından (MİMER) Melikgazi İletişim Merkezi’ni gezerek görevleri, uygulaması ve çalışma tekniği hakkında bilgiler aldı.
   Haber Merkezi

 
Bu haber 307 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR