Bugun...
KAYMAKAM DURU, "UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE İÇİN ÖZEL EKİP KURULDU"
Tarih: 12-10-2017 10:24:00 + -KAYMAKAM DURU,

   Develi Kaymakamı Murat Duru, 'Madde mi mana mı?' konulu programda yaptığı konuşmasında, ilçede jandarma ve emniyet tarafından uyuşturucu ile mücadele konusunda özel bir ekip kurulduğunu açıkladı.
   Develi Kaymakamı Murat Duru, “Çağımızın, bütün gençliğin problemi olan uyuşturucu ve zararlı alışkanlıklarla mücadele anlatılacak. Ülkemizin ve gençliğimizin en büyük sorunu ve bununla mücadelede devletimiz kollarını sıvamış durumda" dedi. Uyuşturucu ile mücadele konusunda herkesin hassas hareket eettiğinin altını çizen Kaymakam Duru, "Biz devlet olarak bu kadar hassas hareket ederken, değerli velilerimizin de hassas bir şekilde hareket etmesi lazım. Yarın bir gün kendi çocuğumuzun da başına gelebilir diye bu problemlerle mücadele konusunda hassasiyet göstermek durumundayız. İşin en önemli tarafı 13 bin 500 öğrencimizin anne ve babası ile 26 bin kişi yapıyor. 26 bin kişiye bu toplantılarla ulaşabilirsek mücadeleyi anlatmış ve amacımıza ulaşmış olacağız. Bu sayede uyuşturucu tacirleri hedeflerine ulaşamayacaklar” diye konuştu.
   Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ise “Çağımızın, günümüzün en sıkıntılı problemi olan uyuşturucu ile mücadele konusunda bir toplantı gerçekleştiriliyor. Dünyanın en büyük zenginliği iyi bir evlat yetiştirmektir. Günümüzde en zor yapılan şey evlat yetiştirmek" ifadesinde bulundu.
      Haber Merkezi

 
Bu haber 194 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ