Bugun...
KATAR TÜRK FİRMALARINI BEKLİYOR
Tarih: 11-10-2017 10:32:00 + -KATAR TÜRK FİRMALARINI BEKLİYOR

   KAYMOS Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Deveci başkanlığındaki heyet Katar’ı ziyaret ederek Shedu Danışmanlık tarafından organize edilen ikili görüşmeler kapsamında 11 Türk firması 40’ın üzerinde Katar firması ile 200’ün üzerinde ikili iş görüşmesi gerçekleştirdi.    
   Katar’da düzenlenen ikili iş görüşmelerinin açılış konuşmaları Türkiye Cumhuriyeti Doha Büyükelçisi Fikret Özer ile KAYMOS Başkanı Yakup Deveci tarafından gerçekleştirildi.  ÖZER, Katar ve Türkiye’nin dosttan öte kardeş ülkeler olduğunu belirterek Türk iş dünyasının Katarlı dostlarının her zaman yanında olduğunu, bundan sonra da yanında olacağını belirtti.
   KAYMOS Başkanı Deveci ise Mobilya URGE kümesi olarak ilk ticaret heyeti organizasyonlarını Katar’a düzenlediklerini, Katarlı firmaların organizasyona olan ilgisini gördükten sonra da bu kararlarının ne kadar yerinde olduğunu bir kez daha anladıklarını belirtti. Gerçekleştirilen ikili görüşmeleri neticesinde kurulacak ortaklıkların ise her iki ülke firmalarına hayırlı olmasını diledi.
   Katar’daki temaslarını tamamlayan KAYMOS heyeti Kuveyt’e geçti ve orada işadamları ile görüşmeler yapıldı.
   Haber Merkezi

 
Bu haber 276 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ