Bugun...
İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ DURSUN ATAŞ:
Tarih: 11-07-2020 07:45:00 + -İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ DURSUN ATAŞ:

            “KAYSERİLİLER İŞSİZ, BÜYÜKŞEHİR OKÇULAR VAKFINA TESİS YAPIYOR”

   İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Kayseri'ye gelen ve sözler veren Bakanlara tepki göstererek, verilen birçok sözün bugüne kadar tutulmadığına dikkat çekti. "Kayseri’nin kek ve çay verecek bahçeye değil iş ve aş verecek sanayi yatırımlarına ihtiyacı var." diyen Ataş, "Şimdide, Kayserililer işsiz ve aşsız gezerken, şehzade Bilal Erdoğan’ın Okçular Vakfına Belediye 10 milyonluk tesis yapmayı planlıyor." diye konuştu.
   İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Kayseri'nin sorunlarını anlatarak ticaretin merkezi, sanayi şehri ve tarımda Anadolu’nun parlayan yıldızı olan Kayseri'nin bu özelliklerini günden güne kaybettiğini belirtti. Ataş,"Yerli otomobil ve savunma sanayi yatırımlarına uygun, altyapısına sahip olan Kayseri’mize şimdi millet bahçesi yapmak için uğraşıyoruz. Kayseri’nin kek ve çay verecek bahçeye değil iş ve aş verecek sanayi yatırımlarına ihtiyacı var" diye konuştu.
   Kayseri'ye gelen ve sözler veren Bakanlara da tepki gösteren Ataş; "Şimdide, Kayserililer işsiz ve aşsız gezerken, şehzade Bilal Erdoğan’ın Okçular Vakfına Belediye 10 milyonluk tesis yapmayı planlıyor" diyen Ataş," İstanbul ve Ankara Belediyelerinde ödenekleri kesilen yandaş vakıf ve dernekler gözlerini şimdiden Kayseri’ye diktiler. Kayseri’nin işini ve aşını Suriyelilere, hakkını vakıflara aktarıyorlar. Daha önce de söyledim. On yedi yılda, AKP Kayseri’den bir Cumhurbaşkanı, üç Bakan, birçok milletvekili ve sayısız bürokrat çıkardı. Kurulduğu günden itibaren Kayseri AKP’ye her seçimde rekor oy verdi. Buna rağmen 'Kayserili işini bilir.' mantığıyla şehrimize kamu yatırımları yapılmıyor, şehrimiz devlet yatırımlarından mahrum bırakılıyor ama bu böyle gitmez. Kayserili uyanıktır, Kayserili zekidir; dediğiniz gibi işini de gayet iyi bilir. Günü gelir yapılmayan yatırımların hesabını sizden bir bir sorar" şeklinde konuştu.
Bu haber 929 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR