Bugun...
İYİ PARTİ, MELİKGAZİ, KOCİSANAN VE TALAS KONGRELERİNİ YAPTI
Tarih: 01-01-1970 03:00:00 + -	İYİ PARTİ, MELİKGAZİ, KOCİSANAN VE TALAS KONGRELERİNİ YAPTI

            MELİKGAZİ'DE BOZKURT, KOCASİNAN'DA DURMUŞ, TALAS'TA HAYMANA BAŞKAN SEÇİLDİ

  
İYİ Parti Melikgazi, Kocasinan ve Talas İlçe Teşkilatları 1.Olağan ilçe kongrelerini yaptı. Melikgazi'de Süleyman Bozkurt, Kocasinan'da Serap Durmuş, Talas'ta ise Osman Haymana yeniden başkanlığa seçildi.
   İl Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü konferans salonunda yapılan Kocasinan ilçe kongresine İYİ Parti Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, İYİ Parti İl Başkanı Hüseyin Tekin ve İYİ Partili çok sayıda üye katıldı. Kongrenin açılış konuşmasını yapan ve tek listeyle kongreye giden mevcut başkan Serap Durmuş, "Bugüne kadar herhangi bir siyasi partiye üye olmadığını ve sadece vatandaşlık görevimi yerine getirmek adına her seçimde bir siyasi partiye oy verdiğini söyledi. Serap Durmuş,  dolayısıyla siyasette yeniyim ve buna büyük önem veriyorum dedi. İYİ Partinin merkez bir parti olduğunu söyleyen Serap Durmuş, "Partimiz herhangi bir partinin devamı değildir. Yasa, mevzuat ve tüzüğümüzün engel olduğu haller dışında herkesi kucaklayan, aklı ve milli çıkarı politikalarının merkezine yerleştirmiş bir partidir. Bugün siyasete ilk kez adım atan ve çok farklı siyasi gelenekten insan aynı çatı altında buluşmuştur. Partimizin iktidar olma hedefinde Kocasinan ilçe teşkilatı olarak elimizden geleni yapacağımıza inancımız tamdır" dedi.
   İyi Parti Melikgazi İlçe Teşkilatı da 1.Olağan İlçe Kongresine yaptı. Kongrede mevcut başkan Süleyman Bozkurt, yeniden başkan seçildi. Bozkurt, kongrede yaptığı konuşmasında teşkilatının önümüzdeki seçimlerde en iyi sonucu alabilmek için var gücüyle çalışacağını söyledi. Öte yandan: İyi Parti Talas İlçe Teşkilatı da 1.olağan ilçe kongresini yaptı. Kongreye tek listeyle giren Osman Haymana tüm delegelerin oyunu olarak başkan seçildi. Kongrede İyi Parti Kayseri Milletvekili ile İl başkanı Hüseyin tekin'de birer konuşma yaparak gündeme dair açıklamalarda bulundu.
   Haber: Mehmet Yılmaz
Bu haber 783 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR