Bugun...
İYİ PARTİ MELİKGAZİ İLÇE BAŞKANI SÜLEYMAN BOZKURT;
Tarih: 14-02-2018 10:14:00 + -İYİ PARTİ MELİKGAZİ İLÇE BAŞKANI SÜLEYMAN BOZKURT;

            “İYİ PARTİNİN GÜNEŞİ UFKU AYDINLATMIŞ”

   İYİ Parti Melikgazi İlçe Başkanlığı 1. Olağan Kongresi yapıldı. Kongrede konuşan Melikgazi İlçe Başkanı Süleyman Bozkurt; “Evet, iyilik güneşimiz doğmuştur. Sabırla bekleyenlerin sabrı karşılık bulmuştur. İyi partinin güneşi ufku aydınlatmış, yiğit genel başkanı ve onun yol arkadaşları herkese umut olmuştur” dedi.
   Kongreye Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu ve İl Başkanı Hüseyin Tekin de katıldı. Melikgazi İlçe Başkanı Süleyman Sozkurt; “ CHP ve Saadet Partisi’nin temsilcileri de kongreye katılarak bizlere moral ve destek vermişlerdir” dedi.
   Bozkurt; “Bizim hareketimiz sessiz bir çığlığa karşılık olarak çıktı.  Bu çığlık sessizdi çünkü vicdanlara hitap ediyordu ve siyaseten karşılık arıyordu 15 yıldır. Bu arayış nihayet karşılığını buldu. İyi yolda yürümek üzere iyiye talip olanlar iyilerle eş olmaya karar verenler, iyilik güneşinin karanlıkları aralayarak doğmasını gördüler artık. Evet, iyilik güneşimiz doğmuştur. Sabırla bekleyenlerin sabrı karşılık bulmuştur. İyi partinin güneşi ufku aydınlatmış, yiğit genel başkanı ve onun yol arkadaşları herkese umut olmuştur. Bizler Kayseri’de, birbirine gönül bağı ile bağlı olanlar bir araya geldik. Hem birbirimizi hem de bize gönül verecek olan bizimle beraber olacak olan on binlerce gönüldaşlarımızı hayal kırıklığına uğratmamak için milli misak oluşturduk. Huzurunuza Melikgazi İyi Parti İlçe örgütü olarak çıkmaya karar verdik. Ve biz hazırız, huzurunuzdayız, buradayız.’’ İfadelerini kullandı.
   Haber Merkezi
Bu haber 739 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR