Bugun...
İYİ PARTİ KOCASİNAN ADAYI HASAN SAMİ ÖZVARİNLİ;
Tarih: 14-03-2019 10:31:00 + -İYİ PARTİ KOCASİNAN ADAYI HASAN SAMİ ÖZVARİNLİ;

           “1 NİSAN’DA SEÇİLECEĞİZ”

   İYİ Parti’nin Kocasinan Belediye Başkan adayı Hasan Sami Özvarinli, gündüz Meyveciler Sebzeciler Pazarcılar Oda Başkanı Osman Akbıyık’ı, Kocasinan, Melikgazi ve İncesu İlçeleri Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Ercan Aras’ı, Meysu Outlet’i, Serçeönü’nün de esnaf ve vatandaşı ziyaret etti. Akşamda Düver’de Mustafa Yörük’ün evinde düzenlenen toplantıya katıldı.
   Ziyaretiyle başlattığı yerel seçim turunu, Özvarinli, gündüz Meyveciler Sebzeciler Pazarcılar Oda Başkanı Osman Akbıyık’ı, Kocasinan, Melikgazi ve İncesu İlçeleri Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Ercan Aras’ı, Meysu Outlet’i, Serçeönü’nün de esnaf ve vatandaşı ziyaret etti. Akşamda Düver’de Mustafa Yörük’ün evinde düzenlenen toplantıya katıldı.
   Özvarinli, Düver’de vatandaşlarla bir araya geldi. Buluşmaya çok sayıda vatandaş katıldı. Partisinin gerçekleştirdiği programına vatandaşın ilgiyi büyüktü.
    Değişimin en baştaki tanımının katılımcılık olduğunu vurgulayan Özvarinli, gençleri sürece katmanın gerekliliğinin altını çizdi. Özvarinli,”Teknoloji de katılımcılığa katkı sunuyor. Sesimizi duyurmak istediğimiz kitlelere sosyal medya üzerinden hitap edebiliyoruz. Farklı mecralarda yapabileceğiniz duyurularla insanlara duyuru yapabilir, sürece katılabilirsiniz. Kocasinanlılık gibi tanımlarla yürüdüğünüzde, gençler arasında katılımcılığı sağlayabilinirsiniz. Fikir sormadan yol alma dönemi bitmiştir. Önümüzde örnek olarak duran Sahabiye Kentsel dönüşüm süreci yürümedi örneğin. İnsanlar mutsuz. Neden fikir ya da fikirler sormadan uygulamaya konulan bir proje durdu şimdi?
   Her sorunu, muhatabı olan kurum, kuruluş ve kişilerle kuracakları ortak maslarda çözmeyi hedeflediklerini belirten Özvarinli, ”Bu da atacağımız önemli adımlardan biri olacak. Bu da lafta kalmayacak önemli bir değişimdir. Partizanlığı asla içine katmayan, ortak akıl, ortak masa, ortak çaba kültürünün varlığıyla katkıda bulunacak değişime” şeklinde konuştu.
   Özvarinli, herkesin oyuna talip olduğunu söyledikten sonra kurduğu cümleler, vatandaşların hoşuna gitmesine neden oldu: ”Herkesin oyunu istiyorum dedim. Şaka etmiyorum. Herkesten bana oy vermesini istiyorum. Çünkü herkese güzel hizmetler sunacağım” dedi. Özvarinli,”Akademik çevrelerle beraber, Kocasinan’ı geliştirecek akılcı politikalar, faydalı çalışmalar yapacağız” dedi.
   “Sorunlarımızı sizinle paylaşmak istiyoruz ancak seçimlerden sonra da gelecek misiniz?” diyen vatandaşlara Özvarinli,”Bu sorunuz benim içinde önemli. Tabiî ki seçimden sonrada geleceğim ve sizlerle bir arada olacağız. Sizleri sık sık ziyaret edeceğim. Herkesin bunu görmesi ve bilmesi lazım.1 Nisan’da Allahın izniyle, vatandaşlarımızın desteğiyle biz Kocasinan Başkanı seçileceğiz” dedi.
  Haber Merkezi

 

 

 

 

 
Bu haber 151 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR