Bugun...
İYİ PARTİ KOCASİNAN ADAYI HASAN SAMİ ÖZVARİNLİ;
Tarih: 11-02-2019 10:38:00 + -İYİ PARTİ KOCASİNAN ADAYI HASAN SAMİ ÖZVARİNLİ;

           “MÜCAHİTLERİ, MÜTAHİT YAPMAYA DEĞİL, VATANDAŞIMIZI KALKINDIRMAYA GELİYORUZ”

   İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan adayı Hasan Sami Özvarinli, ilçede bir dizi ziyaretlerde bulunarak, vatandaşların ve esnafın sorunlarını dinledi. Hasan Sami Özvarinli Mahzemin Mahallesi’nde balkon konuşması yaptı. Özvarinli, “Kocasinan bölgesinde insanlar kötü şartlarda. Biz mücahitleri, yapmaya değil vatandaşlarımızı kalkındırmaya geliyoruz” şeklinde konuştu.
    İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan adayı Hasan Sami Özvarinli, seçim çalışmaları kapsamında Mahzemin’i ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşların taleplerini dinleyen Özvarinli, bir vatandaşın isteğini kırmayarak onula selfie çektirdi.  
   Özvarinli’nin, ilk durağı Mollahacılı Mahallesi oldu. Burada ev toplantısına katılan Özvarinli, Mahzemin’de ise balkon konuşmasıyla vatandaşa seslendi, Ebiç’i ziyaret etti. Mollahacılı’da Muhtar adayı Adem İpek’in evine konuk olan Hasan Sami Özvarinli, burada toplanan mahalle sakinleriyle bir araya geldi, onların sorunlarını dinledi, çözüm yollarını anlattı.
    Mollahacılı seçmenler, Özvarinli’ye sorunlarını tek tek sıraladılar. Mollahacılı Mahalle sakinlerinin taleplerini, belediye başkanı seçilir seçilmez yerine getireceği sözünü veren Özvarinli,”Sizler sorunlarınızı bana illettiniz, bende notumu aldım. Biz sizlere verdiğimiz sözü tutarız, sorunlarınızı çözeriz, yeter ki sizlerde bize 31 Mart’ta seçim sandığına giderek kutsal oylarınızla destek verin, biz verdiğimiz sözü tutarız “dedi.
   İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan adayı Özvarinli Mahzemin Mahallesi’nde balkon konuşması yaptı. Özvarinli, “Biz yıllarca MHP’de, ülkü ocaklarında yıllarca vazifede bulunmuş bir insanım. Bir şeylerin değişmesi lazım, eğer sıkılmadık diyen varsa hodri meydan herkes sıkıldı ama insanlar, kendini mecbur zannediyor. Mecbur değilsiniz onlar olduğu için bu hizmetler gelmiyor, belki hizmetlerde tartışılır, birçok yere gidiyoruz. Şehre merkezine olan mahalleler, merkeze yakın olduğu için imkânlar imkânlardan yararlanıyorlar. Ancak daha arka mahallere, taraflara buyurun birlikte gidelim rezalet Kocasinan bölgesinde insanlar kötü şartlarda. Biz mücahitleri, yapmaya değil vatandaşlarımızı kalkındırmaya geliyoruz” şeklinde konuştu.
   İşadamı Yıldırım Yıldız’ın ölüm haberini duyan, İYİ Parti Kocasinan adayı Özvarinli, Yıldız’ın cenazesine katıldı. Seçim çalışmalarına ara vererek Yıldırım Yıldız’ın cenazesine katılan Hasan Sami Özvarinli, işadamı Yıldırım Yıldız’a Allah’tan rahmet, yakınlarına ise başsağlığı diledi, taziyelerini iletti.
   Haber Merkezi
Bu haber 189 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR