Bugun...
İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER 24 MAYIS'TA KAYSERİ'YE GELİYOR
Tarih: 18-05-2018 10:35:00 + -İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER 24 MAYIS'TA KAYSERİ'YE GELİYOR

           AKŞENER, SAAT 14.00'TE CUMHURİYET MEYDANINDA MİTİNG YAPACAK

   *** İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 24 Mayıs 2018 perşembe günü Kayseri’ye geliyor. Meral Akşener, Cumhuriyet Meydanı’nda Saat 14.00'te düzenleyeceği mitingle Kayserililere hitap edecek.
   İYİ Parti İl Başkanı Emine Bağcı, her gün bir kentte miting yapan Genel Başkanları Meral Akşener’in açıklamalarının halk tarafından büyük kabul gördüğünü söyleyerek, “Hemşerilerimizi o gün meydana bekliyoruz” dedi.
    İYİ Parti İl Başkanı Emine Bağcı, 24 Mayıs Perşembe günü Genel Başkanımız Meral Akşener’i Kayseri'de ağırlayacağız dedi. Kendisi Kayseri’de gerek ülke gündemi, insanlarımızın ve hemşerilerimizin yaşadığı sorunlarla ilgili önemli açıklamalar yapacak diyen Bağcı, “Genel başkanımız 24 Mayıs Perşembe günü Kayseri'ye çıkarma yapacak. Kayseri'de saat 14.00'te Cumhuriyet Meydanı’nda halka hitap edecek” dedi.
   İYİ Parti İl Başkanı Emine Bağcı, Türkiye’de yaşanan sıkıntılar, olaylar kadar dünya genelinde yaşanan üzücü hadiselerin Türkiye’nin ve beraberinde İYİ Partinin politikalarını daha önemli hale getirdiğini belirterek, “Ülkemizde insanlarımız büyük sorunlar yaşamaktadır. Maddi ve manevi sorunlar en üst seviyeye çıkmıştır. İnsanlarımızla yaptığımız buluşmalarda, çalışanın, emeklinin, çiftçinin hiç kimsenin yüzü gülmüyor. Sorunlarla boğuşuyor. Kadınlarımızın sıkıntıları büyük. Anneler çocuklarıyla ilgili gelecek endişesi yaşıyor. Onlara gerek eğitim gerekse yaşamla ilgili imkanlar sunamadığı gibi gelecekleri ile ilgili de endişeleri var. Böyle bir süreçte seçime gidiyoruz ve İYİ Partinin politikaları, halkımızı sorunlarının çözümü noktasındaki kucaklaması karşılık buldu. Partimize destek ülke genelinde olduğu gibi Kayseri’de de her geçen gün büyüyor. İnsanlarımızın dertleri dertlenen, onları dinleyen il ve ilçe teşkilat mensuplarımız, milletvekili aday adaylarımız bu sorunların çözümü ile ilgili parti politikalarımız doğrultusunda söylemleri ciddi anlamda karşılık buluyor” diye konuştu.
   Bağcı, her gün bir kentte miting yapan Genel Başkanları Meral Akşener’in açıklamalarının halk tarafından büyük kabul gördüğünü de anımsatarak, “Kayserili hemşerilerimiz, Kayserili insanlarımız inşallah 24 Mayıs günü saat 14.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacak olan miting de bizzat Genel Başkanımızı dinleme ve onunla kucaklaşma imkanı olacaklar. Kendisinin burada yapacağı konuşmaya büyük ilgi gösterileceğini şimdiden hissediyoruz. İl teşkilatı olarak biz de miting için çalışmalarımıza tarihin belli olmasıyla birlikte başladık. O gün bütün halkımız mitingimize davetlidir” şeklinde konuştu

 Haber: Mehmet Yılmaz

                                                                                      
Bu haber 945 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR