Bugun...

İYİ PARTİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS ÜYESİ KAZIM YÜCEL;
Tarih: 24-08-2019 10:03:00 + -	İYİ PARTİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS ÜYESİ KAZIM YÜCEL;

           “KENT EKMEK 6 AYDA 1 MİLYONLİRA ZARAR ETMİŞ?”

   İYİ Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Kazım Yücel, “Kayseri'de Ulaşım A.Ş.’nin rakibi yok ama zarar ediyor” dedi. Yücel, “Ekmek Fabrikası’nın da 6 ay içerisinde 1 milyon lira zarar ettiğini vurgulayarak, belediyenin bu borçları açıklanmıyor” diye konuştu.
   İYİ Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Kazım Yücel, Büyükşehir Belediyesi’nin hem ulaşım hem de ekmek satışında zarar etiğini söyledi. Belediye yetkililerinden bilgi aldıklarını kaydeden Yücel,  Kayseri'de Ulaşım A.Ş.’nin rakibi yok ama zarar ediyor. Ayrıca Ekmek Fabrikası da 6 ay içerisinde 1 milyon lira zarar etmiş. Belediye ise bu borçları açıklanmaktan kaçınıyor” dedi.
   Öte yandan, “Fakirin semtinde su 4,5 TL, zenginin semtinde ise 1,5 TL" diyen Meclis Üyesi Yücel,  Belediye suyu en zengin semtlerden Çay Bağlarında 1,5 TL’ye verip, dar gelirli vatandaşlara 4,5 TL’ye veriyor. Mesken alamayanlar daha fazla ödüyor. Çay Bağları nasıl oluyor da 1,5 TL’ye alıyor dedik ve gündeme getirdik ve dedik ki bu işi beceremiyorsa yetkili istifa etsin. Bizden sonra istifa etti ama hala su fiyatları düşmedi. 1,5 TL’ye Kayserimizde su var ama belediye bu işte ben de varım dediği için, 4,5 TL’ye içen bizler de varız” ifadelerini kullandı.         
   Haber: Mehmet Yılmaz

 
Bu haber 257 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR