Bugun...
İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSUNDAN KONSER
Tarih: 15-01-2020 10:02:00 + -İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSUNDAN KONSER

   İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü 2020 yılı kültür-sanat faaliyetleri kapsamında, “Büyüleyen Nağmeler ve Hatıralarda Zeki Müren “ temalı Türk Sanat Müziği Konseri 1. Alaeddin Keykubat Salonunda gerçekleştirildi.
   Koro Şefi Hatice Öztürk yönetiminde icra edilen ve birbirinden güzel eserlerin seslendirildiği konsere çok yoğun ilgi oldu. Salonun tamamen dolduğu konserde, İl Kültür ve Turizm Müdürü Dr. Şükrü Dursun, Karayolları Bölge Müdür Yardımcısı Ömer Baylar, Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Celil Aslan, Şube Müdürü Erkan Erdoğan, söz yazarları Dr. Mustafa Uyan ve Mehmet Küçük ile çok sayıda davetli katıldı.
  Konser bitiminde Koro Şefi Hatice Öztürk’e çiçek takdiminde bulunan İl Müdürü Dursun, sergiledikleri güzel performanslarından dolayı koro ekibine ve yoğun katılım nedeniyle de izleyicilere teşekkür ederek, kültür sanat etkinliklerimizin bundan sonra da hız kesmeden devam edeceğini, hatta bu tür faaliyetlerimizi ilçelerimize de taşıyarak yöre insanımıza elimizden gelen en iyi hizmetleri sunacağız dedi.
   Günün anısına fotoğraf çekimlerinin ardından program sona erdi.
   Haber Merkezi 
Bu haber 220 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ