Bugun...
“HEDEFİM PINARBAŞI DA BİRLİK BERABERLİĞİ SAĞLAMAK!”
Tarih: 16-11-2018 11:09:00 + -“HEDEFİM PINARBAŞI DA BİRLİK BERABERLİĞİ SAĞLAMAK!”

ODA BAŞKANLIĞINDAN

İSTİFA EDECEK!

***CHP’den Pınarbaşı Belediye Başkan adayı olan Ziraat Odası Başkanı Deniz Yağan, seçilmesi halinde Pınarbaşı ilçesinde birlik ve beraberliği sağlamak olduğunu belirterek, “Hedefim, hiçbir ayrım yapmadan Pınarbaşı ilçemizi elbirliğiyle kalkındırmak!” dedi.

 

Pınarbaşı Ziraat Odası Başkanı Deniz Yağan, CHP’den Belediye Başkan adayı oldu. Yağan, seçilmesi halinde Pınarbaşı ilçesinde birlik ve beraberliği sağlamak olduğunu belirterek, “Hedefim, hiçbir ayrım yapmadan Pınarbaşı ilçemizi elbirliğiyle kalkındırmak!” dedi.

Deniz Yağan bu konu da şu açıklamayı yaptı:

“Maalesef ilçemiz hergeçen gün kan kaybediyor. Hem ekonomik olarak hem de nüfus olarak. Amacım, ilçe halkı arasında hiçbir ayrıma fırsat vermeden elbirliği içinde ilçemize eski canlılığı kazandırmak. İlçemizi kalkındırmak. Bu konu da Ziraat Odası Başkanlığım boyunca edindiğim tecrübelerden de faydalanarak Pınarbaşı ilçesine uygun projeler tasarlıyorum. İnşallah resmen seçim kampanyası başladığı zaman bu projeleri de ilçe halkımızla kapı kapı gezerek anlatacağım. Bu projelerinde ilçe halkımızı heyecanlandıracağı düşüncesindeyim”dedi.

CHP Pınarbaşı Belediye Başkan adayı Deniz Yağan, aktif olarak siyasete girdiği için temsil ettiği Ziraat Odası’nı da siyasetten uzak tutmak için yakında Ziraat Odası Başkanlığından da istifa edeceğini sözlerine ekledi.

 
Bu haber 631 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR