Bugun...

HACILAR BELEDİYE BAŞKANI BİLAL ÖZDOĞAN,
Tarih: 09-10-2019 10:27:00 Güncelleme: 09-10-2019 10:50:00 + -HACILAR BELEDİYE BAŞKANI BİLAL ÖZDOĞAN,

            “DUALARIMIZ KAHRAMAN ORDUMUZLA”

   Hacılar Belediye Meclisi meclis toplantısını gerçekleştirdi.
   Hacılar Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilen ekim ayı meclis toplantısına Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan başkanlık etti. Toplantı öncesi Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Fırat’ın doğusuna gerçekleştirilen Barış Pınarı Harekâtı’nda Türk Silahlı Kuvvetlerine başarılar dileyen Başkan Özdoğan, “Barış Pınarı Harekâtında operasyona katılacak Mehmetçiklerimize Allah’tan kolaylıklar, başarılar diliyorum” İfadelerini kulandı.
   Hacılar Belediye Meclisi Ekim ayı toplantısında6 asıl ve 1 ek gündem maddesi olmak üzere 7 madde görüşülerek karara bağlandı.
   Gündemin birinci maddesinde yer alan 26.09.2019 tarih ve 2248 sayılı yardım talebi görüşülere koybirliği ile kabul edildi.
   Gündemin 2’incimaddesinde ise Yunus Çepken İlkokulu Lego Atölyesi Protokolü görüşülerek oybirliği ile kabul edildi.             
  Hacılar Belediye Meclis toplantısının 3’üncü maddesinde ise 2020 hazırlık bütçesinin görüşülmek üzere Plan Bütçe Komisyonu’na havalesi oy birliği ile kabul edildi.
   Gündemin 4’üncü ve 5’inci maddesinde Beğendik Mahallesi sınırları içerisinde ki 498, 496 ve 4084 nolu adaların plan tadilatı talebi ve Orta Mahalle 3975 ada 1 nolu parselin Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında değerlendirilmesine yönelik değerlendirilmesi talebi için encümene yetki verilmesine, 6’ncı maddede ise sözleşmeli personel alımı konusu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
   Hacılar Belediye Meclisi Ekim ayı toplantısının ek gündem maddesinde ise çölyak hastası vatandaşa yardım yapılması konusu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
   Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Meclis toplantısının sonunda alınan kararların Hacılar ve Kayseri için hayırlı olması temennisinde bulundu.
   Haber MerkeziHABER VİDEOSU

Bu haber 126 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR