Bugun...
“GÜN OMUZ OMUZA VERME GÜNÜ”
Tarih: 09-04-2015 20:22:00 + -


MHP Milletvekili aday adayı Sami Eker listeye girmemesine rağmen aynı gayret ve şevk ile aday arkadaşları ile birlikte çalışacaklarını söyledi.

“GÜN OMUZ OMUZA VERME GÜNÜ”

          Eker; “7 Haziran seçimleri İstiklal Harbi önemine sahiptir. Gün, birlik ve beraberlik günüdür, omuz omuza verme günüdür”
          Eker açıklamasın şöyle sürdürdü; “Milletvekili aday adaylığım süresince göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için her birinize ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliyorum. Oluşan milletvekili aday listemizin şehrimize, vatanımıza, milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Şunu herkes bilmelidir ki, mesele memleket meselesidir, 7 Haziran seçimleri İstiklal Harbi önemine sahiptir. Gün, birlik ve beraberlik günüdür, omuz omuza verme günüdür. Gün, Allah rızası için vatanını milletini seven herkesin omzundaki vebali atma günüdür. Bu inanç ve kararlılıkla gece gündüz çalışacak, Kayseri'de Milliyetçi Hareket Partisi'ni birinci parti yapacağız. Bizler nefis hesabı yapmayan bir hareketin mensupları olarak, genel başkanımızın, il başkanımızın ve teşkilatlarımızın emrindeyiz. Son söz olarak bizimle yürü Türkiye bizimle yürü Kayseri diyorum”
Bu haber 3100 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR