Bugun...
ERASMUS İLE 10 ÜLKEDEN GELEN GENÇLİK ÇALIŞANLARI KAYSO’DA
Tarih: 08-08-2019 10:16:00 + -ERASMUS İLE 10 ÜLKEDEN GELEN GENÇLİK ÇALIŞANLARI KAYSO’DA

   Türk Ulusal Ajansı’nın destekleriyle Avrupa Vatandaşlığı ve Kimliği Derneği’nin gerçekleştirdiği “IncreasingYouthEmploymentOpportunities Through InnovativeNonFormalApproaches” Erasmus projesi kapsamında çeşitli ülkelerden gelen heyet KAYSO’u ziyaret etti.
   İtalya, İspanya, İngiltere, Hollanda, Romanya, Makedonya, Litvanya, Yunanistan, Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan'dan gelen 30 gençlik çalışanını Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Nebi Doğan, Genç Girişimciler Kurulu(GGK) İcra Kurulu Başkanı Serdar Özkaya, GGK Üyeleri Mehmet Akif İlgen, Faruk Sarıalp ve Yener Büyüknalbant karşıladı.
   Farklı ülke ve kültürlerden oluşan gençleri Kayseri Sanayi Odası’nda ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını açıklayan KAYSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Nebi Doğan, girişimcilik, genç istihdamında iş dünyasının gençlerden beklentileri, iş hayatındaki tecrübelerini ve tavsiyelerini paylaştı.
   Kayseri Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Serdar Özkaya ve İcra Komitesi üyeleri girişimcilikle ilgili tecrübelerini ve önerilerini paylaştı. Katılımcıların sorularını cevapladı.
   Haber Merkezi

 
Bu haber 94 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ