Bugun...
“EN DONANIMLI KADRO AK PARTİ’DE”
Tarih: 09-04-2015 20:20:00 + -


AK Parti Genel Merkezince belirlenen milletvekili adayları çalışmalara hızlı başladı.

“EN DONANIMLI KADRO AK PARTİ’DE”

             Aday listesi açıklanır açıklanmaz Büyükşehir Belediyesi meclis salonunda bir toplantı yapan adaylar Kayseri için hayata geçirilmesi düşünülen projeleri ortaya koydu. AK Parti 1. Sıra milletvekili adayı Mehmet Özhaseki, en donanımlı ve en hazırlıklı kadronun AK Parti’de olduğunu söyledi. AKP adaylarının Büyükşehir Belediyesi Meclis salonunda toplanmasına diğer partiler tepki gösterirken adayların partide değil de Büyükşehir Belediyesi Meclis salonunda toplanmasına ‘AKP’li adaylar belediyenin imkanlarını kullanıyor’ yorumlarına yol açtı. 
            AK Parti Kayseri listesinde bulunan dokuz milletvekili adayı seçim döneminde yapılacak çalışmalar ve bu çalışmalarda dile getirilecek olan projeleri bir kez daha ele almak için bir toplantı yaptı. Toplantıya AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden’in yanı sıra milletvekili adayları Mehmet Özhaseki, Ahmet Doğan, Yaşar Karayel, Kemal Tekden, Havva Talay Çalış, Halil Ergen, İsmail Tamer, Avşar Aslan ve Aydın Kalkan ile parti yöneticileri katıldı. Tüm adayların açıklanmasından sonra bir araya geldiklerini ve adaylarla beraber Kayseri’de nasıl bir çalışma ortamı yürüteceklerine ilişkin görüş alışverişinde bulunduklarını ifade eden İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, “Açıklanan aday listemizin ve yaptığımız çalışmaların Kayserimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Biz bu çalışmayla ve bu hızla 7 Haziran’a kadar devam edeceğiz” dedi.
         Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı ve AK Parti adayı Mehmet Özhaseki de yaptığı açıklamada hizmete talip olduklarını söyledi. Bu konuda en donanımlı ve en hazırlıklı partinin AK Parti olduğunu vurgulayan Özhaseki, “Şimdi iktidardayız ve İnşallah seçimlerden sonra da iktidarda olan biz olacağız. O yüzden bizim çok daha sıkı bir şekilde Kayseri için projelerimizi masaya yatırıp ne yapacağımıza karar vermemiz icap ediyor. Elbette bu konuda çalışmalarımız ve elimizde programlarımız var. Fakat bu çalışmaları yeniden revize edip 9 aday olarak kendimize hedef koymamız gerekiyor. O yüzden dün başlayan toplantılarımız bugün de devam ediyor. Yarın da devam edecek. Kendi içimizde yaptığımız bu hazırlıklardan sonra da araziye ineceğiz. Kayseri’deki tüm hemşerilerimizin elini sıkıp bu projelerimizi anlatacağız. Onlara hazırlıklı olduğumuzu söyleyeceğiz ve hizmete hazır olduğumuzu anlatacağız. Bize oy versin vermesin kim olursa olsun bütün hemşerilerimizi kucaklayıp, projelerimizi anlatmaya devam edeceğiz Rabbim bu çalışmanın karşılığını verecektir” diye konuştu.
          Yaşar Karayel de seçim döneminin AK Parti için çok başarılı geçeceğini söyledi. Şehrimizde yapılacak büyük projeleri yeniden ele aldıklarını ve yapılacak projeleri planladıklarını dile getiren Karayel, “İnşallah hep birlikte Kayseri’ye daha iyi hizmeti getirmek, daha büyük projeleri yapmak için çalışacağız. AK Parti’nin Kayseri’deki hedefi 9-0’ı yakalamaktır” dedi.
            İsmail Tamer de açıklamasında 25. dönemde de Kayseri’ye hizmet etmenin mutluluğunu yaşayacaklarını belirtti. Dört yıl içinde Kayseri’ye büyük hizmetler yapıldığını ifade eden Tamer, “Bu hizmetlerin daha büyük projelerle devam etmesine çalışacağız. Sıralama ne olursa olsun, bu önemli değil. Buradaki yeni arkadaşlarımız rüştünü ispat etmiş değerli arkadaşlar. Kayseri’ye büyük katkılar yapacaklarından da eminim. AK Parti ailesi içinde ekip halinde hedefimiz 9-0 olacaktır. Her vatandaşımızın elini sıkarak bu hedefe ulaşacağız” şeklinde konuştu.
Bu haber 2237 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR