Bugun...
ELİAÇIK, KABOĞLU VE BEHRAMOĞLU BUGÜN KAYSERİ’DE OKURSEVERLERİ İLE BULUŞACAK
Tarih: 25-11-2017 10:13:00 + -ELİAÇIK, KABOĞLU VE BEHRAMOĞLU BUGÜN KAYSERİ’DE OKURSEVERLERİ İLE BULUŞACAK

   Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kitap Fuarı’na bir grup tarafından katılması engellenen Kayserili ilahiyatçı-yazar İhsan Eliaçık ve Prof. İbrahim Kaboğlu, Ünlü Şair ve Yazar Ataol Behramoğlu ile birlikte adeta Kayseri’ye çıkarma yapıyor.
   Kayserili ilahiyatçı-yazar İhsan Eliaçık, amaçlarının toplumsal barışa katkı sağlamak olduğunu belirterek "Bizim amacımız Kayseri'ye sürülen bu lekeyi silmektir. Kayseri yobaz, kitap ve yazar düşmanı bir şehir değildir. Orada farklı görüşten insanlar bir araya gelebilirler. Bunu göstereceğiz" " dedi.
   Yine benzer şekilde Kayseri Kitap Fuarına katılamayan Profesörü İbrahim Kaboğlu ise "Ülkenin gittiğim her yöresinde, halkın anayasal bilgilenme hakkına katkıda bulunmak, anayasanın neden bir ekmek ve su, hatta soluduğumuz hava kadar önemli olduğunu anlatmak, öncelikli amacım oldu. Kayseri'de de, bir toplumun özgeçmişi olarak Anayasa'nın, aynı zamanda barış için ortak belgesi olma koşullarını halkla paylaşacağım."  dedi.
   Bugün saat 18.00’de Durmaz İşhanın da ki Elit düğün Salonunda gerçekleştirilecek “imza ve söyleşi günü” Tekin Yayınevi ile Kayseri Umut Çınarı Derneği tarafından birlikte organize ediliyor.

 
Bu haber 3631 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR