Bugun...
CIRGALAN BİBERİNİN TANITIMI YAPILDI
Tarih: 05-11-2018 10:52:00 Güncelleme: 05-11-2018 11:21:00 + -CIRGALAN BİBERİNİN TANITIMI YAPILDI

            KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR;
            “KOCASİNAN’IN STANDARDINI YÜKSELTMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

   Kocasinan Belediyesi tarafından Cırgalan Mahallesi’ne yapılan Sosyal Tesisin açılışı ve Cırgalan Biberi Tanıtımı yapıldı. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar burada yaptığı konuşmasında “7’den 70’e herkesin; Kocasinan’da yaşamanın ayrıcalıklı ve farklı olduğunu hissetmesi için projelere ve çalışmalara imza atıyoruz” dedi.
   Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar etkinlikte yaptığı konuşmasında Kocasinan’a değer katmak, hemşerilerimin hayatını kolaylaştırmak, şehrin sosyal hayatını zenginleştirmek ve insanları mutlu edecek yaşam alanlarını sunmak üzere bina ettiğimiz belediyecilik çalışmalarımızın meyvelerini tek tek almaya başladık. Hemşerilerimizin memnuniyeti, yaptığımız projelerimizin vatandaş nezdinde karşılık bulması, bizim motivasyonumuzu ve çalışma azmimizi artırıyor“ diye konuştu.
   Belediye faaliyetlerini en iyi şekilde yaptıklarına dikkat çeken Başkan Çolakbayrakdar, “Bu dönemde yapımı tamamlanan parklarımız; 800 bin metrekarenin üzerine çıkmış durumdadır. Bütün proje ve çalışmamızın ana teması; şehrimize değer katmak ve insanımızı sosyal anamda daha donanımlı hale getirmek içindir. Bunun için Kocasinan Akademi ile 7’den 70’e herkese hizmet veriyoruz. Çocuk Kulübümüzle çocuklarımıza özel projeler hazırlıyoruz. Geleceğin teknoloji mühendislerinin yetişmesi için farkındalık oluşturuyor ve alt yapı sağlıyoruz. Gençlerimizin daha donanımlı yetişmeleri için hayata geçirdiğimiz General Emir Uzay Ve Havacılık Merkezimizde kendi tasarımları olan ve 3D yazıcılar ile parçalarını kendilerinin imal ettikleri dronlar, İHA’lar yapmaya başladılar. Gençlerimiz çalışmalarıyla Türkiye’nin gururu olacaklar” ifadelerini kullandı.
   “Bizler şehre hizmet etmek için varız” diyen Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’a ve Kayseri’ye hizmet etmek için gece-gündüz demeden çalıştıklarının altını çizerek; “Var gücümüzle çalışıyor, her geçen gün hizmetlerimizi artırarak devam ettiriyoruz.  Bunlardan biri olan Kocasinan Akademi ile 7’den 70’e herkesin içerisinde kendine yer bulabildiği; spor etkinliklerinin yapıldığı, kültürel faaliyetlerin yürütüldüğü, sanatsal yeteneklerin gün yüzüne çıktığı, yeni becerilerin kazanıldığı, eğitim ve öğrenim programlarının yürütüldüğü, spor branşlarında şehrimize madalyalar kazandıran sporcuların da yetiştiği geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Sosyal tesislerimiz hemşerilerimizin bir araya gelerek dostluk bağlarını pekiştirdiği, nitelikli zaman geçirdikleri mekanlar haline geldi. Bütün gayretimiz, mahallerimizin değerini artırmak, hemşerilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve insanımızı mutlu etmektir. Bu ve buna benzer projeleri artırarak sürdüreceğiz” ifadelerine yer verdi.
   Konuşmaların ardından Cırgalan Sosyal Tesisi'nin açılışı gerçekleştirildi.
   Kurum Haber

 HABER VİDEOSU

Bu haber 227 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR