Bugun...
CHP'Lİ LEVENT GÖK KAYSERİ'DE
Tarih: 02-08-2019 10:34:00 + -CHP'Lİ LEVENT GÖK KAYSERİ'DE

            GÖK, BAŞKAN BÜYÜKKIÇI’I ZİYARET ETTİ

   TBMM Başkanvekili ve CHP Ankara Milletvekili Levent Gök Kayseri'ye geldi. Partisinin İl Başkanlığını ziyaret eden Gök, İl Başkanı Ümit Özer'le bir süre görüştü. Gök'e CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık'ta eşlik etti. Levent Gök daha sonra Vali Şehmus Günaydın ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı da ziyaret etti.
   TBMM Başkanvekili ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin Ankara Milletvekili Levent Gök, bir dizi ziyaret kapsamında Karayoluyla Kayseri'ye geldi. CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık tarafından Anbar mevkiinde karşılanan Gök, ilk ziyaretini partisinin il Başkanlığına yaptı.
   Burada CHP İl Başkanı Ümit Özer ve İl Yöneticileri ile bir süre sohbet eden Gök, “Meclisin tatile girmesinin ardından bir takım ziyaretlere başladık. İl ve ilçe teşkilatlarımızla bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapıyoruz. Bugünde Kayseri'deyiz ve partililerimizle bir aradayız” dedi.
    Levent Gök daha sonra Vali Şehmus Günaydın ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret etti. Ziyarete CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık ile İl Başkanı Ümit Özer de katıldı.
   Ziyarette Başkan Büyükkılıç, eşi Kayserili olan TBMM Başkanvekili Levent Gök’e, Kayseri’nin değerlerinden kök boyadan üretilmiş el emeği göz nuru bir kilim hediye etti. Ziyarette Kayseri’nin sahip olduğu güzelliklerden bahsedildi. Levent Gök’ün Kapuzbaşı şelalelerinin görmesini isteyen Başkan Memduh Büyükkılıç, şelalelerin dünyanın önemli güzelliklerinden olduğunu belirtti.
   Başkan Büyükkılıç ayrıca Koramaz Vadisi ve bu vadi çevresinde yer alan tarihi ve doğal güzellikler ve bu güzelliklerin turizme kazandırılması için yaptıkları çalışmalarla ilgili de bilgi verdi. Koramaz Vadisi, Germir, Mimar Sinan’ın doğduğu Ağırnas, Talas ve Kültepe’yi kapsayan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Büyükkılıç, bu çalışmalarla Kayseri’ye yeni, değerler kazandıracaklarını kaydetti.  

   Haber: Mehmet Yılmaz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           
Bu haber 279 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ