Bugun...
CHP'Lİ BİR GURUP DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ ERCİYES'İN ZİRVESİNDE KUTLADI
Tarih: 13-03-2018 10:34:00 + -CHP'Lİ BİR GURUP DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ ERCİYES'İN ZİRVESİNDE KUTLADI

 Cumhuriyet Halk Partisi'nin eski İl ve ilçe yöneticileri  8 Mart Dünya Kadınlar gününü Erciyes'in zirvesinde kutladı. Eşleri ile birlikte zirveye tırmanış yapan CHP'liler burada Atatürk posteri açtılar.

         CHP eski İl Yöneticilerinden Recep Akın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nün, kadınların toplumda layık olduğu saygınlığı kazanması, sorunlarının ve haklarının gündeme getirilerek; olumlu sonuçlar elde edilmesi açısından önemli olduğunu vurgulayarak "Türk Kadını, Cumhuriyet döneminde kültürel birlikteliğin vermiş olduğu kazanımlarla hak ettiği yerini almış, bu başarısını günümüzde de devam ettirmektedir. Sahip oldukları hakları en iyi biçimde kullanan kadınlarımızın ülkemizin gelişmesine ve çağdaşlaşmasına büyük katkılarda bulunduğu bir gerçektir. Ev ve iş yaşantısında büyük başarılara imza atan kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü eşitlik, kalkınma ve isteklerini dile getirdikleri, birlik ve dayanışma günü olarak kutlamaları en büyük dileğimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum "ifadelerini kullandı.

         Akın ayrıca, Cumhuriyet Halk Partisi'nin eski İl ve ilçe yöneticileri ile  8 Mart Dünya Kadınlar gününü Erciyes'in zirvesinde kutladıklarını belirterek, zirvede Atatürk posteri açtı ifadelerini kullandı.

Haber: Mehmet Yılmaz
Bu haber 161 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ