Bugun...

CHP İL BAŞKANI ÜMİT ÖZER’DEN ÖZHASEKİ’YE CEVAP:
Tarih: 10-09-2019 10:07:00 + -CHP İL BAŞKANI ÜMİT ÖZER’DEN ÖZHASEKİ’YE CEVAP:

            “SOYADININ ÖZHASEKİ DAĞINDAN GELDİĞİNİ SÖYLEMİŞ, BİR KAYSERİ ÖZHASEKİ DAĞINI ARAMAYA ÇIKMIŞTI AMA BULAMADI”

   Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki 4. Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısına katılmış ve CHP’yi yalancılıkla suçlamıştı. CHP İl Başkanı Ümit Özer açıklama yaparak asıl yalancının Özhaseki’nin kendisi olduğunu söyledi. Özer: “Özhaseki, soyadının Kayseri’deki Özhaseki dağından geldiğini söylemiş, Bir Kayseri Özhaseki dağını aramaya çıktımıştı? Ama bulamadı. Çünkü yalandı. Yalan olduğu bilinen bir konuda bile bu kadar kolay yalan söyleyen biri” dedi.
   Bursa’da AK Parti Yerel Yönetimler tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen “Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısı”na katılan Ak Parti Yerel Yönetimler Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki CHP’yi eleştirmiş ve yalancılıkla suçlamıştı. Geçmişe doğru bakıldığında CHP’nin belediyecilik anlayışını 3 ana noktada toplayabildiğini belirten Özhaseki, “Cumhurbaşkanımızın tabiriyle geçmişte CHP belediyeciliği çöp, çamur, çukurdur. Çoğunun gözünün hizmette olmadığını çok iyi biliyoruz. Yolsuzluk skandalları konusunda en büyük işler CHP’ye ait. Silinmeyecek yolsuzluk dosyaları CHP’ye aittir. Yalan bunların siyaseti oldu. CHP’nin genel siyasetinin ekseni yalandır. En iyi yaptıkları işler algı operasyonu” ifadelerini kullanmıştı.
   CHP İl Başkanı Ümit Özer ise yazılı bir açıklama yaparak asıl yalancının Özhaseki olduğunu söyledi. Özer açıklamasını şöyle sürdürdü: “Özhaseki, “Yalan CHP’nin siyaseti oldu. Bunların genel siyaset ekseni yalan. En iyi yaptıkları iş, algı operasyonu” diyerek bir kez daha kendi siyasetlerini özetlemiş. Özhaseki’ye daha önce yalanı nasıl essah gibi söylediğini örnekleriyle hatırlatmıştık. Son açıklamasının ardından kimin nasıl yalanı essah gibi söylediğini bir kez daha açıklama zorunluluğu hissettik. Buradan Özhaseki’ye soruyoruz: Sayın Özhaseki, olmayan bir örgütün suikast düzenleyeceğini söyleyerek hangi örgütün operasyonlarına çanak tuttun? Sayın Özhaseki, FETÖ’nün Türk Silahlı Kuvvetlerinin kahraman subaylarına kurduğu kumpası meşrulaştırmak için olmayan bir örgüte nasıl Allah’a iman eder gibi inandın? 31 Mart seçimlerinden önce bir televizyon programına katılan Özhaseki, soyadının Kayseri’deki Özhaseki dağından geldiğini söylemişti. Bir Kayseri Özhaseki’nin milyonların gözünün içine baka baka söylediği bu sözün ardından Kayseri’de Özhaseki dağını aramaya çıktı? Ama bulamadı. Çünkü yalandı. Yalan olduğu bilinen bir konuda bile bu kadar kolay yalan söyleyen birinin partimiz hakkında iftira ve yalanlara başvurması bizleri şaşırtmıyor. Çünkü artık son çırpınışları… Yalan ve iftira üzerine kurdukları, terör örgütleriyle kol kola büyüttükleri iktidarları son demlerini yaşıyor. Bunun için bundan sonra daha çok yalan söyleyip, daha çok iftira atacaklar. Ama başaramayacaklar. Halkımız bu israf düzeninin gerçek yüzünü gördü, gün be gün gelecek halkın iktidarını bekliyor.”
   Haber Merkezi

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 214 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR