Bugun...
CHP İL BAŞKANI ÖZER
Tarih: 10-04-2018 12:27:00 + -CHP İL BAŞKANI ÖZER

ÇORUM’DA BÜYÜK ŞEKER MİTİNGİNE KATILDI
            BAŞKAN ÖZER; “ŞEKER VATANDIR VATAN SATILMAZ''

  
Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri İl Başkanlığı, Şeker Fabrikaları’nın kapatılmaması için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla Çorum'da gerçekleştirilen Büyük Şeker Mitingine katıldı.
   CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer yaptığı açıklamada; '' Her konuşmalarında yerlilik ve millilikten dem vuranlar, Cumhuriyet’in bütün yerli ve milli kazanımlarını acımasızca, düşmanca ve miras yedi tavırlarla yok etmeyi, zarar ediyor bahaneleri ile satmayı kendilerine bir görev olarak görmektedirler. Bu durum karşısında genel merkezimizin ve örgütlerimizin çalışmaları sayesinde vatandaşlarımız da yapılan yanlışları görmektedirler” dedi.
   Özer; ''Hem genel merkezimizin hem de il ve ilçe örgütlerimizin yaptığı çalışmalar ile Çorum mitingi kimin ne kadar milli ve yerli olduğunu kimin ne kadar halkçı olduğunu ve kimin ne kadar vatan sevdalısı olduğunu bir kez daha gözler önüne sermektedir. Genel Başkanımızın miting kürsüsünden de söylediği gibi hiç şeker fabrikası yaptırmayanların şeker fabrikalarını satmaya çalışması halk nezdinde çok büyük bir tepkiye sebep olmuştur. O yüzden Vatanımıza olan sevgimizden aldığımız güç ile bir kez daha haykırıyoruz; Şeker Vatandır Vatan Satılmaz'' dedi.
   Haber Merkezi
Bu haber 426 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR