Bugun...
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MEHMET ÖZHASEKİ;
Tarih: 01-01-2018 11:24:00 + -ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MEHMET ÖZHASEKİ;

            “AK PARTİ SIRADAN BİR PARTİ DEĞİLDİR”

             Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Talas İlçe Başkanlığı’nın aralık ayı Danışma Toplantısı’na katıldı. Bakan Özhaseki, AK Parti’nin sıradan bir parti olmadığını söyledi.
             Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki partililere seslendi. Özhaseki, “Arkadaşlarımız sırası gelince yerini bırakıyorlar ve yeni arkadaşlarımız bayrağı alarak taşımaya devam ediyorlar. Bende her adaylık günü geldiğinde hem genel merkezimize hem de il teşkilatımız ‘Eğer isterseniz ben bırakmaya razıyım, adayda değilim teşkilatım kimi gösteriyorsa. Allah şahidim olsun ki seçim akşamına kadar ona yardım edeceğim, sonuçlar belli olunca da hakkınızı helal edin deyip gideceğim’ demiş bir kardeşinizim. Bundan sonrada bunu yapmaya devam edeceğim. Bu iş benlik işi değildir. Benlik davası şeytanın davasıdır. Allah kimseyi ‘Ben’ diyenlerden etmesin. Kim ağzını burnunu dikerse, gurur kibir sahibi olursa Allah onun ağzını ve burnunu sürter” ifadelerini kullandı.
            AK Parti’nin sıradan bir parti olmadığını kaydeden Özhaseki, “Bizler AK Partiliyiz. Misyon sahibiyiz ve dertliyiz. Bizim bir derdimiz var. Sıradan bir parti değiliz. Laf olsun diye particilik yapmıyoruz. İkbal peşinde koşarak particilik yapan insanlar değiliz. Birisi milletvekili olsun, öbürü başkan olsun, diğeri işini yürütsün diye particilik yapan insanlardan değiliz. Allah bizi de böyle etmesin. Bizim bir derdimiz var. Biz bu milletin dertleri ile dertlendik. Yıllardır çektiğimiz çilelerden gerek bu ülke içerisinde gerekse gönül coğrafyamızdaki insanların ıstırabını bilenlerdeniz. İşte onları dindirebilmek için bir gayret peşindeyiz. Böyle yerlerde benliğin olmaması lazım. İnsanın nefsinden böyle değişik şeyler kopar ama yeri geldiğinde onu bastırması lazım. İnşallah bizlerde bu dertlerle dertlenen, Allah'ın rızası için koşan insanlardan oluruz diye dua ediyorum. Bu mücadele yıllardır sürüyor” diye konuştu.
   Haber Merkezi
Bu haber 337 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR