Bugun...
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA ÇELİK;
Tarih: 06-12-2018 10:15:00 + -BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA ÇELİK;

“ALNIMIZ AK, BAŞIMIZ DİK”

   Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Büyükşehir Belediyesi’nin Oto Sanatkârlar Odası’na hibe ettiği iki itfaiye aracının teslim programına katıldı. Törende konuşan Başkan Çelik, “Elhamdülillah alnımız ak, yüreğimiz pak ve başımız dik” diye konuştu.
   Büyükşehir Belediyesi tarafından Oto Sanatkârlar Odası’na hibe edilen iki itfaiye aracının teslim töreni yapıldı.
   Oto Sanatkârlar Odası Başkanı Şeyhi Odakır törende yaptığı konuşmada, Yeni Sanayi Sitesi’nin 1 milyon 200 bin metrekare alanda kurulu olduğunu ve 2 bin 500 iş yerinin bulunduğunu söyledi. Odakır, “Yaklaşık 200 bin metrekare alanın tamamında 1 metre dolgu yaptı ve bize teslim etti. Çok teşekkür ediyorum. Ayrıca TOKİ konusunda bize yardımcı oldu. Yine Yeşilyurt bölgesine 200 iş yeri için karar aldık. Oranın da önü Başkanımızın destekleriyle açıldı ve 1 ay önce temelini attık” dedi.
    Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Bölge Başkanı Mustafa Alan da yaptığı konuşmada Başkan Çelik’in yaptığı hizmetlerle tarihe geçtiğini ifade etti.
   Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de “Bizde durmak yok” dedi ve çalışmaya tam gaz devam ettiklerini kaydetti. Ekip arkadaşlarıyla bir toplantı yaparak önümüzdeki 4 ay daha fazla çalışacaklarını söylediğini ifade eden Başkan Çelik, “Biz bu işin vebalinde olduğumuz için süremizin sonuna kadar tempomuzu düşürmeyeceğiz. Çünkü bunun için bize görev verdiniz. Birçoklarının yaptığı gibi yatabilirdik; ama çalışmak zorundayız” dedi.
   Büyük projelerin yanı sıra günlük belediyecilik hizmetlerinin de aksamadan devam ettiğini dile getiren Başkan Mustafa Çelik, “ Oto Sanatkarlar Odası Başkanımız Seyhi Odakır itfaiye talebini bize iletti. Biz de esnaf çocuğuyuz. Yıllarca kıt kanaat oluşturduğunuz iş yerinizin bir kıvılcımla yok olup gitmesine gönlümüz razı olmaz. Bir araç istedi, biz de iki araç verdik. Rabbim lazım etmesin; ama eksikliğini de vermesin. Bu araçlarla biz tedbirimizi alalım” diye konuştu.
   Törende ayrıca Oto Sanatkarlar Odası Başkanı Şeyhi Odakır, Başkan Mustafa Çelik’e hizmetleri nedeniyle teşekkür plaketi takdim etti. Tören itfaiye araçlarının dualarla teslim edilmesiyle sona erdi.
   Haber Merkezi
Bu haber 286 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR