Bugun...
BÜYÜKŞEHİR, AKARYAKIT İSTASYONU VE ARSA SATACAK
Tarih: 16-10-2018 10:28:00 + -BÜYÜKŞEHİR, AKARYAKIT İSTASYONU VE ARSA SATACAK

    Büyükşehir Belediyesi yarın yapılacak olan ihaleyle Şeker Mahallesi’nde 20, Gültepe Mahallesi’nde de bir konut+ticaret alanı arsası ile bir akaryakıt istasyonu arsasını satışa sunacak.  
   Büyükşehir Belediyesi yarın önemli ihaleler yapacak. İhalelerde şehrin önemli bölgelerindeki arsalar satışa sunulacak. Yarın yapılacak olan ilk ihale saat 13.45’te başlayacak. Yapılacak ihale ile Gültepe Mahallesi’nde yer alan Orgeneral Hulusi Akar Bulvarı yanındaki 1937 metrekarelik akaryakıt ve servis istasyonu arsası satışa sunulacak.
   Aynı gün yapılacak olan ikinci ihalede ise yine Gültepe Mahallesi’nde bulunan Orgeneral Hulusi Akar Bulvarı’na cepheli 1 adet konut+ticaret alanı arsasının satışı gerçekleştirilecek.  1507 metrekare büyüklüğündeki arsanın satış ihalesi saat 14.00’te yapılacak.
  Yarın saat 14.15’ten sonra ise Şeker Mahallesi’ndeki Şehir Hastanesi yanında bulunan 20 adet konut ve konut+ticaret alanı arsasının ihalesi başlayacak. 11 adet konut arsası ve 9 adet konut+ticaret alanı arsasının satışı için 2,5 milyon TL ile 5 milyon TL arasında muhammen bedeller belirlendi.
   Yatırımcılar için önemli fırsatlar sunan her üç ihaleye katılmak için yarın saat 11.00’e kadar başvuruda bulunulabilecek.
   Haber Merkezi

                                        
Bu haber 1137 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR