Bugun...

BOYDAK HOLDİNG’İN BÜNYESİNE KATTIĞI GÜMÜŞSUYU HALI, MARKA LANSMANINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Tarih: 19-09-2019 10:45:00 + -BOYDAK HOLDİNG’İN BÜNYESİNE KATTIĞI GÜMÜŞSUYU HALI, MARKA LANSMANINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Boydak Holding’in bünyesine kattığı Gümüşsuyu Halı, Marka Lansmanını gerçekleştirdi. Programda konuşan Gümüşsuyu Genel Müdürü Gökmen Kara; "Türkiye’nin ilk makine halısı Gümüşsuyu, Boydak Holding’in güçlü teknolojik ve üretim alt yapısıyla uzman ellerde yeniden doğuyor" dedi.  
   Boydak Holding’in geçtiğimiz aylarda satın alarak, Kayseri’deki tesislerinde üretimine başlanan Gümüşsuyu Halı,  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Başkanı Muhiddin Gülal, Boydak Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin ve çok sayıda basın mensubunun katıldığı bir basın toplantısıyla marka lansmanını gerçekleştirdi.  
    Gümüşsuyu Halı Genel Müdürü Gökmen Kara basın toplantısında markaya ilişkin bir sunum gerçekleştirerek ‘Türkiye’nin ilk makine halısı Gümüşsuyu, Boydak Holding’in güçlü teknolojik ve üretim alt yapısıyla uzman ellerde yeniden doğuyor. Grubumuz faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider markalar oluşturma amacı taşımaktadır, bu özelliğini halı sektöründe de Gümüşsuyu markasını zirveye taşıyarak ortaya koyacaktır’ dedi.
   Üretim tesisleri ve satış kanalları hakkında da açıklamalar yapan Gümüşsuyu Halı Genel Müdürü Kara; ‘Gümüşsuyu Halı dünya çapında 85 ülkede ve Türkiye’deki 1500’den fazla İstikbal, Bellona ve Mondihome mağazası ile birlikte Gümüşsuyu Halı satış noktalarında tüketici ile buluşacak. Gümüşsuyu olarak, modern teknolojili tesislerimizde, yıllık 4.5 milyon metrekare üretim yapma kapasitesine sahibiz. Kendi bünyemizde bulunan tasarım ekibimiz ve iplik üretiminden sevkiyata kadar uzanan entegre tesisimiz sayesinde tüketicilerimize kaliteli ve inovatif özelliklere sahip halılar sunacağız’ şeklinde hedef ve stratejilerini açıkladı.
    Gümüşsuyu Halı sahip olduğu tecrübeyi yenilikçi yaklaşım ve uzmanlığıyla yeni desen, renk ve çeşitleriyle bundan sonra da halı sektöründe trendlere yön verecek.
   İHA                                         
Bu haber 451 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KURUM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR