Bugun...
BAŞKANI DUYGULANDIRAN PASTA
Tarih: 01-04-2015 19:12:00 + -


Sarıoğlan Belediye Başkanı Ali Osman Yıldız, seçimle göreve geldiğinin birinci yılında, belediye personelinin yaptırdığı ‘1. Yıl pastası’ ile oldukça duygulandı.

BAŞKANI DUYGULANDIRAN PASTA

           Başkan Yıldız ‘İstemeden birbirimizi kırmış, incitmiş olabiliriz. Hepsi hizmetle ilgili. Kimseyle husumetimiz yok. Hepimizin tek hedefi Sarıoğlan’ı örnek ve model bir ilçe yapmak. Hep birlikte daha nice yıllara’ dedi.
           Son olarak 30 Mart 2014’te yapılan Mahalli seçimlerde, Sarıoğlan belediye Başkanlığına MHP’li Ali Osman Yıldız seçildi. İlk kez belde belediyelerinin kapatılarak Sarıoğlan ilçe belediye bünyesinde toplanmasından sonra yeniden düzenleme yapıldı. O günden bu güne tam bir yıl geçti.  Sarıoğlan belediye personeli bu birinci yılın büyük bir başarı ile tamamlanmasından sonra başkan Ali Osman Yıldız’a ‘Sürpriz pastalı kutlama’ hazırladı. Makamından koridora çağrılan başkan Yıldız, personelin pastası ve bu sürprizi karşısında oldukça duygulandı.  Hazır olan personeli ile tek tek tokalaşan Yıldız “‘İstemeden birbirimizi kırmış, incitmiş olabiliriz. Hepsi buradaki belediye hizmeti ile ilgili. Kimseyle husumetimiz yok. Kinimiz yok. Hepimizin tek hedefi Sarıoğlan’ı örnek ve model bir ilçe yapmak. Hep birlikte daha nice yıllara. Hepinize bu sürpriz nedeniyle tek tek teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. Belediye olarak ortada bir kalite, hizmet, başarı varsa bunu ben tek başıma yapmadım. Bunlarda hepinizin çok değerli ve önemli katkısı var. Şu an bu pasta bile tek vücut olduğumuzun en iyi göstergesi’ dedi. Haber Merkezi
Bu haber 1867 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR